Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Věrnostní program

Chcete se stát členem našeho věrnostního slevového programu KS-Fish Team a získat tak zajímavé slevy a akce? Stačí Vám již pouhá registrace na našem webu www.ks-fish.cz. Registrací v našem věrnostním programu získáváte velkou řadu výhod, které Vám přinesou opravdu výhodné nákupy na celý sortiment námi nabízených rybářských potřeb. Dle výše vaší objednávky získáte slevu 5% až 10%, díky uplatněním dalších slevových poukazů poté můžete navýšit vaší slevu. O všech našich výhodách a časově omezených akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím emailů, facebooku, instagramu a našich webových stránek.

Firma KS-Fish s.r.o. Vám přeje mnoho úspěchů s našimi výrobky a příjemný nákup.

 

UPOZORNĚNÍ

Po zaregistrování je nutné zadat v pravé horní části našeho eshopu přihlašovací jméno a heslo a tím se přihlásíte do eshopu jako řádně zaregistrovaný člen našeho věrnostního programu. Díky přihlášení se Vám ceny v eshopu automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez řádného zaregistrování a přihlášení nelze uplatňovat nárok na jakékoliv slevy z našeho věrnostního programu! Každá Vaše objednávka její výše bude připsána na věrnostní účet KS-Fish Teamu. Samozřejmostí je oznámení prostřednictvím emailu o připsání objednávky a částky na Váš věrnostní účet.

 

  1. Úvod

Náš zákaznický věrnostní program KS-Fish Team je určet pouze pro zákazníky internetového obchodu www.ks-fish.cz společnosti KS-Fish s.r.o. Jeho hlavním účelem je poskytnout nadstandardní výhody stálým zákazníkům společnosti KS-Fish s.r.o. a zkvalitňit poskytované služby na základě zadaných údajů zákazníků. Hlavním krokem pro vstup do věrnostního programu je provedení platné registrace na webových stránkách www.ks-fish.cz a splnění všech podmínek, které jsou uvedny níže.

 

  1. Výhody členů v KS-Fish Teamu

2.a. Každý člen věrnostního programu KS-Fish Team po splnění veškerých podmínek (viz. bod 3.1.) získává po přihlášení a nákupu na internetovém obchodě www.ks-fish.cz slevu ve výši 5 až 11%. Veškeré slevové stupně uvedené v bodě 2.b. platí pouze pro členy věrnostního programu KS-Fish Team. Veškeré výhody a slevy nabité členstvím v KS-Fish Teamu platí jak pro nákupy provedené v internetovém obchodě, tak v kamenné prodejně.

 

2.b. Slevové stupně

Výše finančních částek, uvedené u jednotlivých slev, jsou dány součtem veškerých objednávek konkrétního registrovaného člena vernostního programu Ks-Fish Team provedených od 1.9.2023. Všem řádně zaregistrovaným zákazníkům se budou finanční částky za jejich objednávky sčítat na jejich zákaznických účetech. Poté co zákazník dosáhne dalšího slevového stupně mu bude v následující objednávce navýšen slevový rabat na odpovídající hodnotu (viz níže).

 

1) Nový zákazník -5% sleva

Startovní sleva ve výši 5% je slevou základní, poskytovanou při celkové útratě od 1 Kč až do 25 000 Kč. Po překročení hranice celkové útraty 25 000 Kč se zákazník automaticky posune o stupeň výše do 8% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové utraty není časově omezeno.

 

2) Top zákazník -8% sleva

Sleva ve výši 8%  se započítává při celkové útratě od 25 001 Kč do 50 000 Kč. Po překročení hranice celkové útraty 50 000 Kč se zákazník automaticky posune o stupeň výše do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 

3) VIP zákazník -11% sleva

Sleva ve výši 11% se započítává při celkové útratě nad 50 001 Kč. Tato VIP sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 

Finanční hodnoty předchozích nákupů jsou připisovány na registrovaný věrnostní účet zákazníka. Celková finanční částka všech provedených objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

 

2.c. Když bude časový rozdíl mezi dvěma za sebou jdoucími objednávkami větší než 12 měsíců, bude poté výše slevového stupně automaticky nastavena na základní 5% slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky a výši slevového stupně!

 

2.d. Odpovídájící slevový stupeň změní ceny celého sortimentu po řádném přihlášení člena KS-Fish Týmu na eshopu www.ks-fish.cz.

 

2.e. Do určení slevového stupně zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Aktuální finanční hodnota bude na věrnostní účet zákazníka připsána při zaplacení objednávky na prodejně, nebo až po získání dobírkové finanční částky na účet společnosti Ks-Fish s.r.o. V případě, že zákazník odstoupí od kupní smlouvy a objednávka bude stornována, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka. Tato finanční částka bude odpovídat přesné hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

 

2.f. Každý člen věrnostního programu KS-Fish Team má automaticky nárok na další cenové zvýhodnění v rámci speciálních akcí, které uspořádá společnost KS-Fish s.r.o. na svém internetovém obchodě www.ks-fish.cz. Samozřejmostí je upozornění na tyto akce pomocí informačních emailů, facebooku, instagramu. nebo přímo webových strákách na www.ks-fish.cz.