Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Tactical boilies boosted Cheddar & fish 150g

Neohodnoceno
Značka: KS-Fish
Varianta:
Dostupnost Skladem Skladem Zvolte variantu
Kód: 1127/20M 1127/24M Zvolte variantu
169 Kč
Tactical boilies boosted Cheddar & fish 150g
Neohodnoceno
Značka: KS-Fish
NOVINKA pro letošní sezónu! Představujeme Vám naší nejvyšší řadu. Tactical boilies v sobě snoubí letité zkušenosti spojené s lovem trofejních ryb a nejkvalitnější ingredience, které ryby milují. Boosterované boilies jsou vytvořeny pouze z nejkvalitnějších rybích mouček a čerstvých vajec doplněné o nejlepší dostupná aromata. Díky složení našeho boosteru jsou pro ryby velice atraktivní a rády je přijímají! Všechny druhy boilies mají nutričně vyvážené složení, které je výživné pro rybu a zároveň nezatěžuje její trávení. Uchovávejte v suchu a chladu. Určeno pouze pro sportovní rybolov!

Doplňkové parametry

Kategorie: Boosterované boilies
Výrobce: KS-Fish

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: