Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Suretti Deštník s bočnicí FULL COVER 2MAN 3,2m

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 169
2 779 Kč
Suretti Deštník s bočnicí FULL COVER 2MAN 3,2m
Neohodnoceno
Deštník s bočnicí Full Cover s vrchlíkem ve tvaru čtverce.  Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět pomocí kovového CNC kloubu. Žebra jsou z ocelových drátů 1,6 m dlouhých, eloxovaných černou barvou. Středová tyč je teleskopická s novým, velmi spolehlivým adaptérem,který vnitřní trubku svírá po celém obvodě. Rozměr stran rozloženého deštníku je 2.2 x2.2 m, výška bočnice 140cm. Do vnitřního prostoru lze s přehledem umístit dvě lehátka standartních rozměrů. Vchodové dveře mají slídové okno a lze je srolovat. Deštník je dodáván v přepravním obalu. Technické parametry:- Transportní délka: 1,58 m- Váha: 5,1 kg 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: