Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Starbaits Lehátko Bed chair Bivie 8leg

Neohodnoceno
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 514
3 999 Kč
Starbaits Lehátko Bed chair Bivie 8leg
Neohodnoceno

Lehké lehátko s pevnou konstrukcí vyrobenou z leteckého hliníku. Velice pevné a odolné, ale přitom ultra lehké! Matrace je silně polstrovaná a obsahuje termální vrstvu. Spací středová část je vypolstrovaná pěnou nejvyšší kvality. Povrchová tkanina je velice odolná. Matrace není k lehátku připevněna gumami, ale napevno. Díky tomu je spánek pohodlnější a i při dlouhodobém užívání nedojde k proležení lehátka. Lehátko neobsahuje kloub a je tedy možné spát zcela v rovině. Výšku pod hlavou lze regulovat vysunutím nožiček. Lehátko má 8 teleskopických noh s širokými patkami proti zapadání pro jeho maximální stabilitu a komfort pro spaní. Rozměry: DxŠxV 220 x 100 x 40-56 cm Váha: 9,8 kg Nosnost: 150 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: