Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Skládací kbelík Delphin MAGIC

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 414
305 Kč
Skládací kbelík Delphin MAGIC
Neohodnoceno
Série univerzálních skládacích věder s velmi širokým použitím. Díky speciálnímu systému je možné tyto vědra složit na transport do minimálních rozměrů, což umožňuje zmenšit celkový objem přepravovaných věcí, které s sebou na ryby nosíte. Za vším třeba hledat promyšlenou konstrukci pevného dna a vrchní obruče, které jsou spojeny žebrovanou gumovou plochou s výztuhami, velmi podobné harmonice. Vědra jsou přesto absolutně vodotěsná a nedeformují se při použití! Ve spojení s výhodnou cenou se z nich stává univerzální společník na rybaření, ale i pro kempování, či všude tam, kde je potřeba uschovat nebo přenášet tekuté či sypké materiály.Technické parametry:Model Magic 5LObjem: 5 litrůPrůměr: 25cmVýška: 20cmTransportní rozměr: 5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: