Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Sada signalizátorů s příposlechem DOC RF 4+1

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 174
3 890 Kč
Sada signalizátorů s příposlechem DOC RF 4+1
Neohodnoceno
Signalizátory záběru s bezdrátovým příposlechem RF jsou  originálního designu. Sada obsahuje: 1x kufřík, 4x signalizátor, 1x příposlech, baterie 1,5V AAA, šňůrka na pověšení příposlechu. Signalizátory se vyznačují dlouhým dosahem – 150-200m. Pracovní teplota -10 až +70°C. Mezi další funkce patří - nastavení citlivosti, hlasitosti, tónů, paměťová funkce zapnutí a vypnutí signalizátoru, nastavení vibrace na přijímači, noční podsvícení magnetického snímače, výstup pro svítící swingry, zvukové rozlišení tahu a pádu, možnost prodloužení proti větru, příposlech lze také pověsit na ruku nebo na krk.  Jednotlivé signalizátory jsou na příposlechu barevně rozlišeny. Signalizátory i příposlech jsou vyrobeny z velmi kvalitního pevného materiálu, moderního designu s příjemným pogumovaným povrchem černé barvy. Signalizátory jsou vodotěsné! Pozn.: přiložené baterie jsou pouze testovací a nejsou určené pro dlouhodobě použití. Doporučujeme používání nových alkalických baterií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: