Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Sada signalizátorů s příposlechem DOC DELTA 3+1

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 142
3 590 Kč
Sada signalizátorů s příposlechem DOC DELTA 3+1
Neohodnoceno
Nové signalizátory záběru s bezdrátovým příposlechem DOC  DELTA mají praktické ovládání potenciometry a jsou oblíbeného designu. Sada obsahuje: 1x kufřík, 3x signalizátor, 1x příposlech, baterie 9Vx3 a baterie 1,5Vx3, šňůrka na pověšení příposlechu. Signalizátory se vyznačují dosahem – 150-200m. Pracovní teplota -10 až +70°C. Mezi další funkce patří - nastavení citlivosti, hlasitosti, tónů, paměťová funkce zapnutí a vypnutí signalizátoru, nastavení vibrace na přijímači, výstup pro svítící swingry, zvukové rozlišení tahu a pádu, alarm proti krádeži prutů, noční senzor, indikace záběru, indikace slabé baterie. Příposlech lze také pověsit na ruku nebo na krk.  Jednotlivé signalizátory jsou na příposlechu barevně rozlišeny. Signalizátory i příposlech jsou vyrobeny z velmi kvalitního pevného materiálu, moderního designu s příjemným pogumovaným povrchem černé barvy.   Signalizátory jsou vodotěsné! Pozn.: přiložené baterie jsou pouze testovací a nejsou určené pro dlouhodobě použití. Doporučujeme používání nových alkalických baterií. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: