Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

NGT Touster Toastie Maker

Neohodnoceno
Značka: NGT
Dostupnost Skladem
Kód: 617
499 Kč
NGT Touster Toastie Maker
Neohodnoceno
Značka: NGT
Velmi povedený produkt od anglické značky NGT. S tímto tousterem nebudete na rybách nikdy hladovět. Během chvíle si můžete připravit skvělé křupavé tousty, vajíčka a nebo také opéct maso. Představivosti a kreativitě se meze nekladou. Touster stačí položit na vařič, nechat chvíli nahřát, vložit maso nebo tousty a za pár minut máte hotovo. Např. tousty při nahřátém tousteru stačí z každé strany opéct pouze na 30 sekund a máte krásně křupavé pečivo. Velmi šikovný pomocník každého rybáře. Vhodný nejen na delší výpravy k vodě.   lehká pánev s nepřilnavými plochami rovnoměrné rozložení teploty bezpečnostní západka u držadla vhodné pro všechny kempingové plynové nebo elektrické vařiče snadná údržba a čištění stříbrná barva

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaření, nádobí
Výrobce: NGT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: