Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Naviják Trabucco Venger FA 3000

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 168
1 399 Kč
Naviják Trabucco Venger FA 3000
Neohodnoceno
Jedná se o naviják v kategorii s větší kapacitou cívky, který sklidil mnoho úspěchů během jeho existence.  Není to jen klasický stroj s přední brzdou, ale s moderním rotorem, který soustřeďuje vydanou energii přímo do centra navijáku a tím přispívá k optimálnímu výkonu při používání. Dalším atributem je hliníková rukojeť, která je vyrobena z jednoho kusu hliníku a je zároveň velmi lehká a stabilní, zakončená gumovým madlem.A když přejdeme k designu, metalická barva s chromovými prvky dává Vengeru elegantní vzhled. navíc je výběr ze čtyř velikostí a můžeme s klidem říct, že lze tento naviják použít pro všechny možné techniky. Specifikace:- extrémně odolné tělo XTRA TOUGH BODY- super lehká hliníková cívka- náhradní grafitová cívka- počet ložisek: 5+1- převod: 5.1:1 (76 cm)- naviják s přední brzdou- nastavitelná přední micro brzda- CNC stojně obráběna hliníková cívka- rolnička s Anti Twist systémem pro minimalizaci kroucení vlasce- gumové madlo rukojeti- hliníková rukojeť vyrobena z jednoho kusu- hmotnost: 285 g- kapacita cívky: 0,25 / 140 m 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: