Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Lorpio Krmítková směs Magnetic 2kg - Halibut

Neohodnoceno
Značka: Lorpio
Dostupnost Skladem
Kód: 583
159 Kč
Lorpio Krmítková směs Magnetic 2kg - Halibut
Neohodnoceno
Značka: Lorpio
Novou řadu krmení MAGNETIC velmi ocení rekreační rybáři i závodníci. Všechny recepty této řady vznikly na základě znalostí a zkušeností Piotra Lorence - individuálního vícemistra světa a zároveň současného polského šampiona. Pečlivě vybrané kvalitní komponenty jsou ke zvýšení jejich účinnosti tepelně zpracovány, přičemž barva, chuť i aroma jsou dokonale sladěny pro potřeby jednotlivých ryb. Tyto vnadící směsi obsahují silné atraktanty, které udržují ryby dlouho na lovném místě a díky nim je tato řada jedinečná na trhu. Hlavním cílem při výrobě série MAGNETIC bylo vytvořit kvalitní produkt za přijatelnou cenu. A podařilo se!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vnadící směsi
Výrobce: Lorpio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: