Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Krmné boilies KS-Fish 5kg

Neohodnoceno
Značka: KS-Fish
Varianta:
Dostupnost Skladem Skladem Skladem Skladem Skladem Skladem Skladem Skladem Zvolte variantu
Kód: 44/JAH 44/OVO 44/CIT 44/OST 44/ZLU 44/DIV 44/FRA 44/KRA Zvolte variantu
599 Kč
Krmné boilies KS-Fish 5kg
Neohodnoceno
Značka: KS-Fish
Naše krmné boilies jsou vytvořeny z kvalitních rybích mouček a čerstvých vajec. O vůni a chuť se dále starají ty nejlepší dostupná aromata. Dobu rozpadu lze prodloužit boosterem, Dry gelem nebo lososovým olejem z naší nabídky.  Krmné boilies mají nutričně vyvážené složení, které je výživné pro rybu a zároveň nezatěžuje její trávení. Díky tomu udrží rybu dlouhou dobu na Vašem lovném místě a je tak vhodné pro dlouhodobé vnadění. Uchovávejte v suchu a chladu. Určeno pouze pro sportovní rybolov!    

Doplňkové parametry

Kategorie: Boilies
Výrobce: KS-Fish

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: