Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Kaprový prut Anaconda Nighthawk Model 3,60m / 3,00lb

Neohodnoceno
Značka: Anaconda
Dostupnost Skladem
Kód: 44
3 779 Kč
Kaprový prut Anaconda Nighthawk Model 3,60m / 3,00lb
Neohodnoceno
Značka: Anaconda
Vtomto případě jsme se snažily vyvážit poměr ceny a kvality. Spolehlivý, kaprový prut, který zvládne i lov vextrémních podmínkách. Pro svou sílu a parabolickou akci je určen spíše pro lov vzimních měsících, kdy eliminuje prudké výpady ryb u břehu a snižuje možnost ztráty ryby. Spodní část prutu je potažena 6K uhlíkovou tkaninou, příjemnou na dotek. Součástí prutu je Anaconda EPS-One Soft Touch sedlo navijáku a šest (5+1) kvalitních SIC oček. Prut je zakončen přírubou GUIDE.uhlík lisovaný pod tlakem 30tun6K uhlíková tkaninapatka prutu Guideklip Anaconda na upevnění vlasceAnaconda EPS Soft Touch sedlo navijákuSIC očka

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty
Výrobce: Anaconda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: