Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Kaprový prut Anaconda Classic Carp Model 3,60m / 3,00lb

Neohodnoceno
Značka: Anaconda
Dostupnost Skladem
Kód: 45
4 008 Kč
Kaprový prut Anaconda Classic Carp Model 3,60m / 3,00lb
Neohodnoceno
Značka: Anaconda
V tomto případě jsme se snažily vyvážit poměr ceny a kvality. Spolehlivý, kaprový prut, který zvládne i lov v extrémních podmínkách. Pro svou sílu a parabolickou akci je určen do podmínek, kdy eliminuje prudké výpady ryb u břehu a snižuje možnost ztráty ryby. Elegantní vzhled je doplněn korkovou rukojetí, kterou oceníme zejména vzimních měsících. Součástí prutu je Anaconda EPS-One Soft Touch sedlo navijáku a šest (5+1) kvalitních SIC očekuhlík lisovaný pod tlakem 30tun6K uhlíková tkaninakorková rukojeťklip Anaconda na upevnění vlasceAnaconda EPS Soft Touch sedlo navijákuSIC očka

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty
Výrobce: Anaconda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: