Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Giants fishing Spací pytel 5 Season Maxi

Neohodnoceno
Značka: Giants fishing
Dostupnost Skladem
Kód: 616
2 699 Kč
Giants fishing Spací pytel 5 Season Maxi
Neohodnoceno
Značka: Giants fishing
Na vnější vrstvu, byl použit velmi příjemný a nešustící materiál „ Peach Skin “ broskvová kůže. Tento materiál má tyto vlastnosti: je nepromokavý a dýchatelný. Plně prošívaný microfleece černé barvy je vyplněn 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort. Ve vnitřní části spacího pytle naleznete kapsu na zip, která je určena pro mobilní telefon. Pod hlavou je na zip odnímatelný polštářek, který zajistí opravdový komfort. Na obou stranách spacího pytle (u hlavy a nohou) jsou ze spodu našité převleky, které se pouze přetáhnou přes vršek a spodek lehátka a zajistí tak neomezený a bezpečný pohyb. Ve střední části spacího pytle je popruh, který se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle. Spací pytel je dodáván s přenosnou a zesílenou kompresní taškou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spacáky
Výrobce: Giants fishing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: