Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

GIANTS FISHING SPACÍ PYTEL 5 SEASON LXR SLEEPING BAG

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 133
2 899 Kč
GIANTS FISHING SPACÍ PYTEL 5 SEASON LXR SLEEPING BAG
Neohodnoceno
Tento spací pytel byl velmi pečlivě vyvíjen a byly na něj použity ty nejlepší a nejmodernější materiály.Na vnější vrstvu, byl použit velmi příjemný a nešustící materiál „ Peach Skin “ broskvová kůže, který je nepromokavý a odvádí vlhkost (dýchá).Plně prošívaná zesílená podšívka z microfleece černé barvy a je vyplněn 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort.Vychytávkou je ukotvení k lehátku po celém obvodu ve spodní části spacího pytle, díky tomu je zajištěn neomezený a bezpečný pohyb.Ve střední části spacího pytle je popruh, který se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle.Spací pytel je dodáván s přenosnou a zesílenou kompresní taškou Rozměry: 200x95x8cm Hmotnost: 4,8kg Tepelný komfort: -12C Extrém do: -20C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: