Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

GIANTS FISHING SPACÍ PYTEL 4 SEASON PLUS

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 132
2 399 Kč
GIANTS FISHING SPACÍ PYTEL 4 SEASON PLUS
Neohodnoceno
Na vnější vrstvu, byl použit velmi příjemný a nešustící materiál „ Peach Skin “ broskvová kůže.Tento materiál má tyto vlastnosti, je nepromokavý a dýchatelný.Plně prošívaný microfleece černé barvy je vyplněn 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort.Ve vnitřní části spacího pytle naleznete kapsu na zip, která je určena pro mobilní telefon.Pod hlavou je na zip odnímatelný polštářek, který zajistí opravdový komfort.Na obou stranách spacího pytle (u hlavy a nohou) jsou ze spodu našité převleky, které se pouze přetáhnou přes vršek a spodek lehátka a zajistí tak neomezený a bezpečný pohyb.Ve střední části spacího pytle je popruh, který se díky přesce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle.Spací pytel je dodáván s přenosnou a zesílenou kompresní taškou. Rozměry: 220x90x7cm Hmotnost: 3,8kg Tepelný komfort: -10C Extrém do: -15C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: