Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Giants fishing Jídelní a chladící taška Food Bag Carryall

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 167
2 199 Kč
Giants fishing Jídelní a chladící taška Food Bag Carryall
Neohodnoceno
Cestovní jídelní taška, která obsahuje vše potřebné pro gurmánské zážitky u vody a v přírodě. Obsahuje talíře, příbory, hrnky a jiné potřebné věci ke stolování a hlavní část tašky je termo izolační pro uchování potravin v chladu.  - Hlavní termoizolační prostor určený pro uchování potravin- Dodáváno včetně: 2x hliníkový hrnek, 2x hliníková nádoba na cukr a kafe- 2x plastový talíř, 2x ručník, 1x nůž na maso a ovoce- 2x vidlička, 2x nůž, 2x lžička- 1x multifunkční nůž s otvírákem lahví a konzerv- Nastavitelný a polstrovaný ramenní popruh- Vodě odolný nylonový materiál 210D v kamuflážovém provedení- Pogumované a omyvatelné dno- Rozměry: 50x28x30cm- Hmotnost: 1,3kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: