Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Giants fishing Hlásič záběru R2 CAMO

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 165
399 Kč
Giants fishing Hlásič záběru R2 CAMO
Neohodnoceno
Pro velký úspěch modelové řady hlásičů R2, jsme udělaly atraktivní maskáčovou „ CAMO“ verzi.  Kvalitní řada signalizátorů záběru, které se vyznačují kvalitním provedením, novým designem v UK stylu a spolehlivou elektronikou. Prostě se na ně můžete spolehnout. Model R2 je stylový hlásič, který díky množství funkcí vyhoví nejnáročnějším rybářům. Tento hlásič má kovové stabilizační uši „ Snag Ears“, které zajistí stabilitu prutu i při silném větru. Hlásič je dodáván s ochranným koženkovým pouzdrem, které je uzavíratelné na zip. Technické údaje:- Ladění tonu, hlasitosti a citlivosti- Modrá paměťová 20s LED dioda- Napájení baterií 9V ( není součástí balení )- Odnímatelné stabilizátory ( jsou uchyceny na závit )- Externí zdířka k připojení vahadlového indikátoru Ovládání:1. Dlouhým stisknutím tlačítka „V“ hlásič zapnete i vypnete. Krátkým stisknutím tlačítka „V“ nastavíte hlasitost. Může být úplně ztišen.2. Krátkým stisknutím tlačítka „T“ nastavíte tón, dlouhým zmáčknutím tlačítka „T“ nastavíte rozpětí délky hlášení záběru od 10 sekund do 40 sekund.3. Krátkým zmáčknutím tlačítka „S“ nastavíte citlivost.Rozměry: 11,5 x 4,5 x 3,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: