Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Fox Vozík Explorer Barrow

Neohodnoceno
Značka: FOX
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 618
6 599 Kč
Fox Vozík Explorer Barrow
Neohodnoceno
Značka: FOX
Unikátní Explorer Barrow byl navržen tak, aby byl jedním z nejuniverzálnějších kaprařských vozíků, které jsou momentálně na trhu. Byl navržen především pro rybáře vyznávající krátkodobý lov. Ale také se dá přizpůsobit na dlouhodobé výpravy, kdy je potřeba lehátka a dalšího rybářského náčiní. Celý concept Explorer je koncipován tak, že při krátkodobém lovu lze ponechat většinu vybavení přímo na vozíku a tím je následné balení efektivní a rychlé. Nicméně, díky chytrému řešení s posunovacím předním rámem na barrow bag, lze vozík přizpůsobit na převoz mnohem většího náčiní, např. Lehátka. Tato možnost také zajistí, že vozík zůstane vyvážený po celou dobu jízdy.   Vlastnosti: - Rozšiřitelná hrazda na velkou přední tašku – to umožňuje Camolite Barrow Bag (k dostání samostatně) tašku umístit přesně do přední části, když je vozík v režimu na delší vycházky a na vozíku je převáženo i lehátko. Při lovu bez lehátka, jednoduše zasuňte přední část stojanu a otočte Barrow Bag tak, aby směřoval směrem k Vám. Konstrukce zajišťuje, že bude vozík naprosto vyrovnaný a stabilní a to jak při použití na krátké vycházky, tak i na delší výpravy. - Ergonomicky tvarované odnímatelné rukojeti - Robustní ocelový rám - Rychloupínací kolo s pneumatikou - Otočné bahenní nohy s dírami na kolíky - Kompaktní tvar, který se ve sbaleném stavu vleze i do nejmenších aut - Dodáváno s dvěmi univerzálními popruhy FX Universal Barrow - Dodáváno s Camo taškou, která se připevní do středu rámu, který pak slouží pro uložení Camolite Storage tašek (k dispozici samostatně) - Skladovací Camo taška má boční přístup, takže se do tašky dostanete bez nutnosti vyskládávání celého vozíku - Dodáváno s úložnými šíťovými kapsami (s bočním přístupem), které sedí na obou stranách kola, pro ukládání láhve s vodou apod. - Kompaktibilní s novou řadou Camolite tašek

Doplňkové parametry

Kategorie: Vozíky
Výrobce: FOX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: