Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Digitální váha Delphin ULTRA

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: 82151
369 Kč
Digitální váha Delphin ULTRA
Neohodnoceno
Výborná váha se zpracováním na vysoké úrovni. Tato váha vás nadchne svou jedinečností a snadnou ovladatelností. Celý systém je důmyslně uložen v samotné rukojeti, ta je ergonomická a výborně se drží i při těžkých úlovcích. Navíc je i výjimečně odolná. Pomocí ní můžete vážit úlovky až do hmotnosti 50kg s přesností na 10g. Váha poskytuje funkci TARE, podsvícený displej a měření ve více jednotkách (g, kg, lbs, oz).Zapnutí váhy probíhá stlačením tlačítka ON / TARE a již po 3 sekundách je připravena na měření. Krátkými stisky tlačítka UNIT lze měnit jednotky hmotnosti zobrazované v pravé části displeje. Tuto konverzi je možné provést i následně po uzamčení naměřené hodnoty. V případě použití funkce TARE lze zavěsit na hák například vážící vak, následně stisknout TARE a naměřené hodnoty se vynulují. To znamená, že když následně přidáte do vaku úlovek, váha zobrazí čistou váhu úlovku bez vaku. Funkce TARE se spouští jedním stisknutím tlačítka TARE a následně je zobrazena ve vrchní části displeje. Vypnutí váhy probíhá stlačením tlačítka ON / OFF.Technické parametry:Výška (tělo váhy): 8cmVýška (s hákem): 15,5cmŠířka: 12cmKapacita váhy: 50kgHmotnost: 120gNapájení: 2x AAA baterieBaterie jsou součástí balení zdarma!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: