Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Digitální váha Delphin SPORTA

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: 82150
309 Kč
Digitální váha Delphin SPORTA
Neohodnoceno
Váha váží až do hmotnosti 50kg, přičemž v rozmezí 0-10kg s přesností na 5g, v rozmezí 10-50kg s přesností 10g. Zapnutí váhy probíhá stlačením tlačítka ON / OFF a již po 5 sekundách je připravena na vážení. Krátkými stisky tlačítka UNIT lze měnit jednotky hmotnosti (kg, lbs, JIN, oz), zobrazované ve spodní části displeje. V případě použití funkce TARE lze zavěsit na hák například vážící vak, následně stisknout TARE a naměřené hodnoty se vynulují. To znamená, že když následně přidáte do vaku úlovek, váha zobrazí čistou váhu úlovku bez vaku. Funkce TARE se spouští jedním stisknutím tlačítka TARE a následně je zobrazena ve vrchní části displeje. Vypnutí váhy probíhá stlačením tlačítka ON / OFF.Technické parametry:Výška (tělo váhy): 10cmVýška (s rukojetí a hákem): 20cmŠířka: 6cmKapacita váhy: 50kgHmotnost: 140gNapájení: 2x AAA baterieBaterie jsou součástí balení zdarma!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: