Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin ZEPHYR Spin 240/40g

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 251
970 Kč
Delphin ZEPHYR Spin 240/40g
Neohodnoceno
Neuvěřitelné. I tak by se dala charakterizovat série Delphin ZEPHYR. Tato série je totiž navzdory nízké ceně plně postavena na blanku z 24T carbonu a osazena SiC očky, což je v dané kategorii jedinečné. Tmavě zelený, kvalitně zpracovaný blank je navíc doplněn korkovou rukojetí s lety ověřeným a spolehlivým sedlem typu DPS. Série poskytuje pestrou variaci délek a vrhacích zátěží, což potěší širokou škálu rybářů lovících technikou přívlače. Zlatá grafika a kontrastní vyvázání oček světle zelenou jsou už jen třešničky tohoto modelu. Delphin ZEPHYR- bezkonkurenční série v poměru cena / výkon.Technické parametry: Model 240cm / 40gPočet dílů: 2Průměr blanku nad rukojetí: 10.8mmPočet oček: 9Transportní délka: 125cmHmotnost: 160gRukojeť: korekDélka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 36cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: