Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin WILD TROUT / 2 díly 228cm/1-10g

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 20672
1 439 Kč
Delphin WILD TROUT / 2 díly 228cm/1-10g
Neohodnoceno
Pro nadšence Trout Area Fishing - čili lovu pstruhů přívlačí na vodních nádržích a jezerech, jsme navrhli dvoudílné, ultra štíhlé a minimalistické přívlačové pruty WILD TROUT s velmi atraktivním designem a lehkými Seaguide očky.Vyznačují se rychlým blankem vyrobeným ze špičkového 30T karbonu, se kterým dokážete velmi efektivně vést nástrahu a precizně reagovat na záběr. Mají jemnější špičku, tvrdší páteř a ergonomickou rukojeť bez EVA pěny, abyste mohli cítit i ty nejjemnější záběry.Garantujeme, že po prvním dotyku s prutem ho více z rukou nepustíte.Technické parametry: Model: 228cm / 1-10gPočet dílů: 2Průměr blanku nad rukojetí: 9,20mmPočet oček: 9Transportní délka: 118cmHmotnost: 97gRukojeť: dělená, EVA pěnaDélka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 30,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: