Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin WASABI Spin / 2 díly 180cm/10-30g

Neohodnoceno
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 260
479 Kč
Delphin WASABI Spin / 2 díly 180cm/10-30g
Neohodnoceno
WASABI je důkazem, že při efektivní výrobě a nekonvenčním myšlení, je možné vyrobit spolehlivý prut s dobrými vlastnostmi, který vás finančně nezruinuje, ale přesto vám dopřeje kvalitní zážitek z rybolovu! Blank je vyroben z ideálního poměru kompozitových materiálů, díky čemuž se nám podařilo postavit na danou třídu proporčně vyvážený prut, který si oblíbíte. Rukojeť EVA výborně padne do ruky, akce prutu je příjemná a bonusem jsou bezvýplňová očka, díky čemuž odpadá zbytečný strach z jejich nežádoucího poškození.WASABI Spin má citlivou špičku, se kterou při vedení nástrahy ucítíte i jemnější záběry ryb.WASABI Spin si bude dokonale plnit své úkoly při aktivním lovu dravců a kromě začátečníků si ho oblíbí všichni ti, kteří hledají kvalitní prut za rozumnou cenu.Technické parametry: Model: 180cm / 10-30gPočet dílů: 2Průměr blanku nad rukojetí: 10,50mmPočet oček: 6Transportní délka: 94cmHmotnost: 108gRukojeť: dělená, EVA pěnaDélka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 26cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: