Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin OPIUM Feeder V2 CORK 330cm/80g

Neohodnoceno
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 21012
2 109 Kč
Delphin OPIUM Feeder V2 CORK 330cm/80g
Neohodnoceno
Druhá, vylepšená verze oblíbených feederových prutů OPIUM, které si během krátké doby získaly srdce všech nadšenců do jemných špiček. Velmi štíhlý, avšak silný prut kategorie Light jsme postavili na 30T uhlíkovém blanku, který přesto, že je mimořádně tenký, zvládá souboj i s většími rybami při použití tenkých návazců. Blank je osazen ověřenými očky přední americké značky SEAGUIDE. Při lovu s OPIUM V2 si vychutnáte jeho plnou parabolickou akci, ale díky použitému blanku se na něj můžete spolehnout na 100%. Vizuálně se prut velmi podobá jeho předchůdci, avšak přidali jsme pár detailů, které ho staví na vyšší úroveň. Na rukojeť jsme použili trvanlivý RUBBER CORK a její velkou část pokrývá luxusní Thin CORK, který je tvořen dvěma tenkými vrstvami. Charakter luxusu doplňuje FUJI sedlo. Nad ním se nachází ozdobný, ručně pletený vzor na karbonové pásce. Spojení jednotlivých dílů je zesíleno kovovými kroužky. Prut se dodává s třemi špičkami.Technické parametry: Model 330cm / 80gPočet dílů: 3Průměr blanku nad rukojetí: 10,6mmTransportní délka: 116cmPočet oček: 12Hmotnost: 195gRukojeť: Thin CORK a RUBBER CORKDélka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 44cmPrůměr špičky: 3mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: