Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin LEGIA Match 420cm/30g

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 82146
1 389 Kč
Delphin LEGIA Match 420cm/30g
Neohodnoceno
Delphin LEGIA Match je vyrobena z čistého 24T karbonu. Štíhlý průměr blanku u rukojeti umožnil vytvořit výbornou, plně parabolickou akci prutu. Taková akce v kategorii „match“ je obzvláště výhodná pro přesné nahazování nástrahy na lovné místo. Zároveň takové postupné ohýbání blanku v celé jeho délce dovoluje použití velmi tenkých návazcový vlasců bez obavy z jejich trhání během záseku, či zdolávání ryby. Blank prutu je osazen příjemnou rukojetí, která je vzhledem k praktickému využívání tvořena z kombinace materiálu EVA a korku. Nadčasový design byl doplněn vysokými očky se SIC výplní, kompletně designových ve stříbrné barvě. Delphin Legia Match se dodává na trh v délkách 390 a 420cm.Technické parametry: Delphin LEGIA Match 420Délka prutu: 420cmVrhací zátěž: 30gPrůměr blanku nad rukojetí: 12,97mmPočet oček: 16Transportní délka: 147,5cmHmotnost: 218gRukojeť: plná rukojeť, korek + EVA pěnaDélka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 42cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: