Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin Glory Jig 240cm/8-32g

Neohodnoceno
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 20774
1 199 Kč
Delphin Glory Jig 240cm/8-32g
Neohodnoceno
Extrémně rychlý a svižný blank je to, co vás na prutu Delphin GLORY při prvním kontaktu okamžitě uchvátí. Doprovázeno je to navíc pocitem výjimečné lehkosti. Prut za tyto vlastnosti vděčí zejména kónusu blanku ve spojitosti s použitím uhlíkových vláken 30T, ze kterých je vyroben. Neméně důležité je i vyvážení dělené rukojeti, díky níž budou i hodiny strávené nahazováním stále jen požitkem bez pocitu únavy. Prut má tvrdou páteř a jemnější špičku, což ho staví do role ideálního přívlačového společníka. Rozložení a design samotných SiC oček je podřízen dokonalým náhozům s přesností na milimetry. Poslední 3 očka na špičce jsou navíc vyvázaná kontrastně kvůli lepší viditelnosti za zhoršených podmínek. Celkový design je kombinací oranžových metalických detailů a temné matné černé barvy blanku ve spojení se symbiózou EVA pěny a rubber korku na rukojeti. Delphin GLORY je prutem, který vás donutí jít na ryby každý den! Technické parametry: Model: 240cm/8-32gPočet dílů: 2Průměr blanku nad rukojetí: 10mmVelikost naváděcího očka #25Počet oček: 9Transportní délka: 124cmHmotnost: 130gRukojeť: dělená, EVA pěna + rubber korokDélka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 39cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: