Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin EXTAZA / 2 díly 270cm/7-25g

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 250
1 749 Kč
Delphin EXTAZA / 2 díly 270cm/7-25g
Neohodnoceno
Sen pobřežního vláčkaře! Štíhlé, dostatečně dlouhé pruty, navíc s ideální vrhací zátěží. Blank se vyznačuje jemnější špičkou a tvrdší páteří doplněnou o lehká Seaguide očka. To jsou předpoklady rychlého a citlivého prutu, který je vhodný na lov, při kterém musíte s umělou nástrahou pracovat a cítit vše, co se s ní pod vodou děje. Navíc jsme na prut použili sedlo, které si už na prutu Zandera vysloužilo oslavné ódy o ergonomii a maximálním komfortu. Je jedno jestli půjdete vláčet na hodinku nebo u vody strávíte celý den. Díky ideálnímu vyvážení a příjemné rukojeti vám vaše ruce budou vděčné! Pokud vám navíc pod hladinou zabere pořádně zubaté monstrum, až tehdy se dostaví dokonalá extáze!Technické parametry:Model: 270cm / 7-25gPočet dílů: 2Průměr blanku nad rukojetí: 10,62mmPočet oček: 10Transportní délka: 140cmHmotnost: 148gRukojeť: dělená, EVA pěnaDélka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 36,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: