Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin ERROR 213/7-30g

Neohodnoceno
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 20223
2 359 Kč
Delphin ERROR 213/7-30g
Neohodnoceno
Přívlačový klenot pro fajnšmekry, kteří nedělají chyby. ERROR je postaven na kvalitním, vysocemodulovaném a spolehlivém 30T blanku, který poskytuje neskutečné silové rezervy. Prut je velmi rychlý, tuhý, přesto lehký. Ergonomické Fuji sedlo se v ruce velmi dobře drží a ani několikahodinový lov vás neunaví. Všechny důležité informace se nacházejí mezi dvěma EVA / RUBBER CORK segmenty dělené rukojeti v její dolní polovině. Ty jsou ohraničené decentními detaily z vínově červené vázací nitě, které pěkně ladí s tmavým charakterem tohoto krásného a rychlého prutu. Mezi prvníma dvěma očky na špičce se nachází červená část blanku, díky které lépe uvidíte záběr. Za zmínku určitě stojí mimořádně kvalitně vyhotovené spojení dílů prutu. Karbonové zesílení vás nenechají na pochybách a na tento spoj se můžete dokonale spolehnout. Koncové očko je konstruováno tak, že zabraňuje zamotání šňůry či vlasce. Pokud si vyberete ERROR, neuděláte chybu!Technické parametry: Model: 213cm / 7-30g (M)Počet dílů: 2Transportní délka: 110cmPočet oček: 8Průměr blanku nad rukojetí: 11mmHmotnost: 122gRukojeť: EVA pěna a RUBBER CORKDélka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 25cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: