Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin Code X 183cm/2-8g

Neohodnoceno
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 20025
1 389 Kč
Delphin Code X 183cm/2-8g
Neohodnoceno
Rychlý, velmi lehký a nesmírně originální přívlačový prut, který má X předpokladů stát se oblíbeným prvkem vaší výbavy.Jeho jedinečnost spočívá zejména v rukojeti, která je celá z kombinace dvou vypracování korku, což se rozhodne v kategorii ULTRALIGHT prutů jen tak nevidí. Prvním je masivní korek, který slouží pro vysoce komfortní držení, druhým je štíhlý korek, který překrývá méně exponovaná místa rukojeti. To jistě vykouzlí úsměv na tváři všem příznivcům takového provedení.Samotný uhlíkový blank je velmi štíhlý, lehký a rychlý. Jeho charakter jej předurčuje k lovu s drobnými nástrahami jako jigy, smáčky, plandavkami a podobně. Můžete se spolehnout, že po celou dobu lovu budete v dokonalém kontaktu s nástrahou a pocítíte každý zájem zubatých predátorů.Kvalitní sedlo navijáku osazené v ergonomicky tvarované rukojeti, lehká seaguide očka, či nádherné ozdobné vinutí oranžovou nití jsou další X-faktory, které předurčují tento prut k tomu, abyste ho už více nechtěli pustit z ruky.Technické parametry:Model: 183cm/2-8g/Počet dílů: 2Průměr blanku nad rukojetí: 6,5 mmPočet oček: 8 (seaguide)Transportní délka: 94,5 cmHmotnost: 88gRukoväť: Dělená, dva typy korku (korek, ThinCORK)Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla: 28cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: