Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Delphin CHILLI 3000

Neohodnoceno
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 30255
639 Kč
Delphin CHILLI 3000
Neohodnoceno
Model Chilli sice cenově patří do základní skupiny navijáků, provedením a výbavou se však rozhodně řadí do vyšší kategorie. Tento naviják vás dokáže překvapit od první chvíle. Už v základu disponuje kovovou cívkou i klikou. Jednoduché tělo je díky svému tvarování pevné a technický způsob uložení mechanismu uvnitř zajišťuje, že naviják ani pod zátěží neprozrazuje svůj cenový původ. Právě naopak, tělo se nekroutí, naviják je velmi tichý a chod příjemně hladký bez jakýchkoliv nežádoucích vibrací! Široká paleta velikostí ho předurčuje k velmi rozsáhlému využití v různých rybolovných technikách.Technické parametry: Model: Delphin CHILLI 3000Kapacita navijáku mm / m: 0.16 / 590, 0.18 / 470, 0.20 / 380Převodový poměr: 4.9: 1Počet ložisek: 3 + 1Hmotnost: 280g 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: