Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

DAM Prut Backbone II Tele 2,7 m 30-80 g

Neohodnoceno
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 431
1 299 Kč
DAM Prut Backbone II Tele 2,7 m 30-80 g
Neohodnoceno
BACKBONE II TELE Teleskopické pruty BACKBONE II Tele disponují odolným silným blankem z 24TC uhlíku, kvalitní celokorkovou rukojetí a DPS sedlem navijáku. K dispozici jsou 3 vrhací zátěže: 80g, 100g a 160g, které pokrývají širokou škálu rybářských stylů a situací, ať už je to těžká položená na velkých řekách, lov štik na nástražní rybku nebo další druhy rybolovu v těžkých podmínkách. Pruty BACKBONE II představují odolnost a spolehlivost v každé situaci! • Odolný a výkonný blank z 24TC uhlíku• Část rukojeti s 1K uhlíkovým vzorem• Kvalitní celokoroková rukojeť• Kvalitní DPS sedlo navijáku• Pevná a odolná očka• Dodávány v látkovém obalu Délka 2,7 m Hmotnost 258 g Počet dílů 7 Výrobce DAM Zátěž 80 g Typ rukojeti Korková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: