Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Daiwa Emblem Spod 35 SCW QD

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: 30408
3 999 Kč
Daiwa Emblem Spod 35 SCW QD
Neohodnoceno
Emblem Spod je už roky synonymem pro nejvyšší odolnost a spolehlivost u spodovacích navijáků. Nový Emblem Spod 35 SCW QD byl inovován a doplněn o nejnovější technologie a má také SCW pomalé křížové navíjení vlasce. Díky speciální úpravě hran cívky pro daleké náhozy s tímto navijákem nahodíte na mnohem větší vzdálenost než dříve. Silová, 90 mm, hliníková klička skvěle přenáší sílu při navíjení a snadno a rychle s ní stáhnete i těžké spodovací rakety z velkých vzdáleností. Překlapěč se ovládá manuálně, aby se zabránilo nežádoucímu překlopení při náhozu. Oba kovové HIP klipy vlasce umožňují snadnou a přesnou práci při náhozu a chrání vlasec před poškozením. Jsme si jistí, že vám s novým Emblemem Spod 35 SCW QD přinášíme naprosto perfektní naviják, na který se budete moci vždy absolutně spolehnout. Brzdná síla: 15 kg 6 kuličkových ložisek AIR ROTOR® DIGIGEAR® II Systém rychlobrzdy (QD®) Anti-reverzní systém Infinite® SCW (Slow Cross Wrap™) systém pomalého, křížového ukládání vlasce Tichý systém oscilace 35 mm zdvih cívky Soustružená hliníková rukojeť Měkký úchop kličky Rolnička Twist Buster® II 2 HIP klipy vlasce Manuální překlapěč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: