Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Boilie Pop-Up Divoká oliheň 50g

Neohodnoceno
Značka: KS-Fish
Varianta:
Dostupnost Skladem (>5 ks) Skladem (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: 82076 80904 Zvolte variantu
179 Kč
Boilie Pop-Up Divoká oliheň 50g
Neohodnoceno
Značka: KS-Fish
Naše Boilie Pop-Up mají stáletrvající fluorescenční barvu, jsou silně aromatické a neztrácí schopnost plavat. Perfektní pro chytání ve sloupci, nebo v kombinaci s Naším potápivým Boilies! Skvělá a neodolatelná nástraha při lovu s method mixem nebo PVA punčochou naplněnou drceným boiliem nebo PVA peletkami.  Pro zvýšení atraktivity je ideální použítí v kombinaci s Naším dipem, aromatem či Dry gelem. Vývoj probíhal několik let. Testování a laďení složení bylo pod dohledem zkušených rybářů nejen na Českých, ale i zahraničních vodách. Uchovávejte v suchu a chladu. Určeno pouze pro sportovní rybolov!

Doplňkové parametry

Kategorie: Plovoucí boilies
Výrobce: KS-Fish

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: