Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Anaconda taška TL-P - Tab Lock Pouch

Neohodnoceno
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 123
1 029 Kč
Anaconda taška TL-P - Tab Lock Pouch
Neohodnoceno
Nové tašky na tablety jsou tady! Byly navrženy tak, aby zajistily vaší elektronice co největší bezpečí při převozu a zároveň poskytly dost místa pro další příslušenství. Na víku pouzdra je zářez, do kterého lze bezpečně umístit tablet. Spodní strana je opatřena vzrstvou z PVC, která odpozuje vodu a nečistoty, chrání tak vaši elektroniku před vlhkostí. • boční  externí USB port• speciální pouzdro pro tablety• vnitřní přepravní kapsa na zip pro ochranu tabletu proti stříkající vodě• rozměry: hlavní komora: 34 x 25 x 15 cm• rozměry přihrádky na tablet pro přepravu: 26 x 20 cm• materiál: 600D polyester s vodoodpudivým PVC povlakem• možnost rozdělení hlavní komory na 3 oddíly• sklopná hlavní komora• přepravní rukojeť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: