Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Anaconda taška Gear Tray

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 119
2 669 Kč
Anaconda taška Gear Tray
Neohodnoceno
Jedná se o kvalitní a praktickou tašku, která vzešla z dlouhodobého výzkumu konstruktérů a designérů firmy Anaconda. Tato taška je všestranná a díky jejímu uspořádání a velikosti je v ní perfektní přehled. Dá se použít na krátké několikadenní výpravy, ale i na dlouhé cesty. Obsahuje spoustu velkých i menších kapes a několik vložených boxů. Funkčnost této tašky je naprosto dokonalá a těžko porazitelná, má vyztužené boky a víko tašky, které je navíc po stranách vyvýšené a dá se použít jako stoleček do bivaku. Uvnitř je několik přepážek, které lze individuálně nastavit pomocí suchých zipů. Vpředu je velká, praktická kapsa. Po bocích jsou další dvě kapsy. Taška obsahuje tři boxy. Po stranách jsou dvě ucha a polstrovaný ramení popruh. Na výrobu byl použit voděodolný polyester 600D, samozřejmostí je plastová základna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: