Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Anaconda spacák Level 4.1 Black Edition

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 60535
4 549 Kč
Anaconda spacák Level 4.1 Black Edition
Neohodnoceno
Už tak vynikající spací pytel byl ještě vylepšen, čímž vznikla druhá řada těchto velmi oblíbených a pohodlných spacích pytlů. Zvláštností tohoto spacího pytle je, že se skládá ze dvou částí:1. část: Vnější spací pytel, je sám o sobě 7,5 cm tlustý a lemovaný teplý fleece. Jeho vnější plášť je vyroben z nového materiálu, používaného i na výrobu bivaků, jmenuje se MST10.000 a je naprosto větru odolný a odpuzuje vodu. Pro teplé jarní a podzimní noci, venkovní spací pytel sám dává dostatek tepla.2. část: Lemovaná, příjemná a teplá fleecová vložka má robustní zipy, pomocí kterých ji lze spojit s venkovní částí.Spojíte-li obě části, vznikne spacák plný superlativů pro opravdu chladné noci až - 20 stupňů. Proti uklouznutí na lehátku je opatřen pásem uprostřed, kterým se připne klehátku. Spacák je klasicky zajištěn i ve vrchní části.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: