Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Anaconda spacák Freelancer Vagabond 2

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 40364
2 689 Kč
Anaconda spacák Freelancer Vagabond 2
Neohodnoceno
V řadě Freelancer Vagabond byly zohledněny všechny funkce, které jsou důležité pro klidný a příjemný spánek u vody, stejně tak i atraktivní Camo styl. Skládá se ze 2 vrstev, proto je tento spacák vhodný pro jarní, podzimní noci i letní dny. Vnější vrstva je vodoodpudivá a na spodní straně je pás, kterým lze spacák připevnit k lehátku a návleky na horní a spodní část lehátka. Fuknce Windstopper v oblasti krku chrání ramena proti chladu. Rozměry spacáku jsou 200 x 90 cm. Transportní rozměr je 50 x 30 x 30 cm. Samozřejmostí jsou robustní a kvalitní zipy. vodoodpudivý vnější materiál kvalitní, robustní zipy vhodné pro jaro, podzim i léto integrovaný odnímatelný polštář funkce Windstopper – ochrana ramen před chladem bezpečnostní pás se sponou proti uklouznutí na lehátku horní a spodní návlek na lehátko Bezpečnostní pás se sponou proti uklouznutí na lehátku Včetně přepravního obalu vyrobeného z 600 D polyesteru Design: Freelancer Camo Skin Rozměry: 200 x 90 cm Transportní rozměry: 50 x 30 x 30 cm Materiál přepravní tašky: 600D polyester Vnější obal: 100% Peach Skin Camo + 100% Polyesterový taft Vnitřní materiál: fleece Hmotnost: 3,7 kg do - 5 stupňů Celsia  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: