Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Anaconda sada 4 hlásičů s příposlechem R1 (červená, modrá, zelená, žlutá)

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 175
4 559 Kč
Anaconda sada 4 hlásičů s příposlechem R1 (červená, modrá, zelená, žlutá)
Neohodnoceno
Technicky skvěle vybavené hlásiče s příposlechem. Samozřejmostí jsou funkce jako je citlivost, hlasitost a výška tónu. Vše snadno nastavitelné pomocí tlačítek. Mimořádně robustní kryt je díky speciálnímu povlaku odolný proti stříkající vodě a nárazům. K dispozici 2,5 mm vstup pro připojení indikátorů. Každá sada je naprogramovaná jinak, proto u vody nehrozí, že na příposlechu uslyšíte záběry kolegy. Sada je dodávaná v robustním, polstrovaném pouzdře.   • Přepínatelné noční světlo v barvě indikátoru záběru• Moderní design• Voděodolné a nárazuvzdorné pogumované pouzdro• Dosah příposlechu přes 100 m• 2,5 mm vstup pro indikátor (na spodní straně hlásiče)• Pěti úrovňové nastavení citlivosti• Pět různých tónů• Pěti úrovňové ovládání hlasitosti (včetně vypnutého zvuku a aktivní pouze LED)• Sundavací kovové antény• LED diody se rozsvítí také při padáčku (záběr, kdy ryba jede směrem k vám)• Oddělený prostor pro baterie, odolný proti stříkající vodě• Hlásiče jsou napájeny 1 x 9 V baterii (není součástí balení)• Příposlech je napájen 3 x AAA bateriemi (nejsou součástí balení)•  Včetně spony na opasek• Barva LED: červená, zelená, modrá, žlutá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: