Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Anaconda rybářské křeslo Lounge Chair XT-6

Neohodnoceno
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 40872
3 209 Kč
Anaconda rybářské křeslo Lounge Chair XT-6
Neohodnoceno
Pohodlné a praktické křeslo, které má stabilní hliníkovou konstrukci, prostorný, polstrovaný sedák, plynule nastavitelné nohy zakončené širokými koncovkami proti zaboření do bahna a povrch z vodoodpudivého materiálu. Pomocí loketních opěrek lze nastavit úhel opěradla. Křeslo je kompatibilní s prodloužením Anaconda LC-Xtension kompatibilní příslušenství: Anaconda LC-Xtension Úhel opěradla nastavitelný loketními opěrkami stabilní konstrukce z hliníkové oceli Vodoodpudivý materiál Opěradlo: 70 x 50 cm Nastavitelná výška sedadla od cca 35 - 55 cm Sedací plocha: cca 44 x 50 cm Polstrovaná oblast hlavy a ledvin Transportní rozměr: 90 x 60 x 15 cm extra široké zakončení nohou plynule nastavitelné nohy stabilní konstrukce z hliníkové oceli vyrobeno z polyesteru 600D Hmotnost: 7,2 kg Nosnost: 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: