Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Anaconda bivak Airborne Giant

Neohodnoceno
Značka: Anaconda
Dostupnost Skladem
Kód: 111
13 469 Kč
Anaconda bivak Airborne Giant
Neohodnoceno
Značka: Anaconda
Prostorný a pohodlný bivak vhodný pro teplejší období roku. Materiál je nepromokavý 210D Polyester, který zaručuje vodní sloupec až 8000 mm. Bivak je tvořen ze dvou částí, první je samotný stan s robustní konstrukcí, kdy vrchní část druhého a třetího dílu tvoří síťovina, která je také v oblasti velkých předních oken. Druhá část je jakýsi přehoz, který je velmi odolný a chrání celou stavbu před nepříznivým počasím. Mezi stanem a přehozem vzniká vzduchová kapsa, kde může vzduch optimálně cirkulovat a vytváří tak perfektní klima. Všechny větrací otvory jsou opatřeny moskytiérou, přední část je navíc opatřena průhlednou slídovou fólií. Samozřejmostí je i odnímatelná PVC podlaha.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bivaky
Výrobce: Anaconda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: