Doprava zdarma při každé objednávce v minimální hodnotě 2000,- + Ke každé objednávce DÁREK zdarma!

Anaconda batoh Climber Packs Velikost L

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 40159
2 599 Kč
Anaconda batoh Climber Packs Velikost L
Neohodnoceno
Vynikající batoh, vhodný pro rybáře. Každý z řady těchto batohů nabízí dostatek místa pro uložení výbavy a oblečení potřebné pro rybolov. Všechny modely mají anatomicky tvarovaná, vyztužená záda a pás k zajištění. Batohy mají dno z PVC, které chrání proti vlhkosti a nečistotám. Samozřejmostí je velké množství pohodlných, silně polstrovaných postraních kapes s velmi robustními zipy. Přední kapsy jsou ze speciálního materiálu, který zároveň chrání před vlhkostí a zároveň slouží, jako výztuha, čímž docílíme toho, že lze vtěchto kapsách přepravovat i velmi citlivá zařízení, jako mobilní telefony, fotoaparáty či kamery. Materiál použitý při výrobě je Nylon 600D v kombinaci s PVC vrstvou, vše odolné vůči vodě.Large - 7154720 4 boční kapsy 2 přední kapsy 1 velká hlavní přihrádka velká přední klopa na zip na víku kapsa se zipem neoprenový povlak rukojetí rozměry: 69 x 49 cm x 38cm materiál:voděodolný 600D polyester voděodolná PVC vrstva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: