banner


» Team KS-Fish 2012

David a jeho osobáček i když ho probudil tak se určitě nezlobí. Tak moc chtěla Nikol kapříka až jí Jakub chytnul krasného lysce. Jakub a jeho krásná 12 která ho protáhla po celém kempu a ješte musel po krk do vody. Když musíš tak musíš. Kuba moc dobře ví co jim připravit za dobroty. Vitebský Jakub Vitebský Jakub Vitebský Jakub Vitebský Jakub Nikča Nikča Vitebský Jakub Vitebský Jakub Vitebský Jakub Vitebský David Bednář Michal Vitebský Jakub Vitebský Jakub Vitebský Jakub Vitebský David Bednář Michal Bednář Michal Bednář Michal Bednář Michal Bednář Michal Jen Jakub s kaprem vědi jaké to je tulit se s Nikolkou :) . Krásné foto David Vitebský který si liboval s kaprem ve vodě. Nikol a její kapr kterému se nechtělo ani zpět do vody. No ani se mu nedivím. Objev roku 2012 - Venda Hruška a Aleš Kašpar Závod Doubravice a krásný jeseter pro Bohouše  Gratulace Kořen Bedlík a jeho testování novinek od MaxCarp. Amur bílý 70cm rybník Vítězná


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgV0uxuQO1YK9 imgWFHPmKYAI img07.02.2014 07:21
imgacRoFnMLFtY imgkmKLhnHXz img27.01.2014 16:51
imgV9NP4R54c7 imgSxynzjKfttw img26.01.2014 18:19
NjZiZj