banner


Sportovní klub RSK KS-Fish
Sportovní klub RSK KS-Fish Jaroměř

RSK KS-Fish Jaroměř

Vznik sportovního rybářského klubu RSK KS-Fish Jaroměř se datuje na začátek roku 2010.Celý nápad je dílem Bohouše Dušánka a vzniká s cílem sdružit rybáře všech věkových i sportovních kategorií, poskytnout jim určité zázemí a to nejen materiální. Rádi bychom v našem klubu uvítali rybáře, kteří mají zájem stát se členem v nově vznikajících nebo již existujících týmech, které budou RSK KS-Fish Jaroměř reprezentovat v krajských i celostátních soutěžích.Nicméně klub není určen jen závodníkům,ale i běžným rybářům,kteří si občas chtějí jen tak pokecat o rybách nebo hledají parťáka na ryby.Nedílnou součástí fungování klubu je i výchova mladých a začínajících rybářů a pořádání speciálních akcí pro členy ( rybářské závody,společenské akce,přednášky,rybářské výpravy,apod....).

Výhody členství : - Členské slevy na prodejně ryb.potřeb KS-FISH Jaroměř

                         - Speciální slevy na živé nástrahy a krmení

                         - Odborné poradenství

                         - Zvýhodněné ceny povolenek na klubovou vodu rybník Vítězná

                         - Slevy na akce pořádané nebo spolupořádané RSK KS-FISH JAROMĚŘ

  

Zájemci o vstup do klubu a získání členství volejte na tel : 608 237 154

 

 

M2NjM2F