banner


» Závody 2017
23.4.2017 O putovní pohár KS-FISH Jaroměř 1.kolo

9. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO
Klasická akce, kterou asi netřeba vice představovat - zajimavá voda, dostatek místa, luxusní zarybněni, spravedlivé losovaní, hezké ceny a celková pohoda.
Přijdte si zasoutěžit! Generální sponzor závodu: KS-FISH s.r.o
Partner závodu: KS-FISH s.r.o

Detailní popis cesty:
http://www.mapy.cz/…

Přítomnost ryb:
kapr, lin, karas, jeseter, pstruh, bila ryba, vyza, amur obcas nejake to prekvapeni

Povolené způsoby rybolovu:
Feeder, Plavaná

Doplňující pravidla ke způsobu rybolovu a nářadí:
Každý závodník si vylosuje místa pro 1. a 2. poločas. Loví se pouze dvěma způsoby a to plavanou nebo feederem. Závodník loví a zdolává ryby výhradně ve svém sektoru(bez cizí pomoci) a nahazuje max. do poloviny rybníku (bude vyznačeno bojkou), aby neomezoval závodníky na protilehlém břehu. Loví se pouze na jeden prut s jedním návazcem! Krmení je povoleno 5 minut před začátkem každého poločasu a to rukou, prakem nebo feederem pomocí košíku o velikosti max. 1dcl. a pouze z místa lovu. V průběhu závodu je povoleno krmení neomezeně! Závodník musí mít u sebe podběrák, vyprošťovač háčků a šetrný vezírek! Závodní trať je rozdělena na tři sektory a vítězí závodník s nejnižším součtem bodů. Při shodě bodů rozhoduje váha ulovených ryb v obou poločasech a v případě i této shody rozhodne hod na cíl! Ulovené ryby se váží a hodnotí se 1gram = 1 bod (mrtvé ryby se neváží!). Kdo nemá závodní vezír, může si za poplatek 50,-Kč zapůjčit u pořadatele. Porušení pravidel závodu se trestá jedním napomenutím a poté vyloučením ze závodu bez nároku vrácení startovného. Za napomenutí obdrží závodník mínus 3000 bodů (3kg ulovených ryb). Protest může podat každý závodník po složení kauce 500,- Kč (při oprávněném protestu bude kauce vrácena, v opačném případě propadá pořadateli).

Kdy se může krmit:
Krmení je povoleno 5 minut před zahájením každého poločasu.
Krmení není omezováno množstvím ani druhem.

Hodnocení, bodování a evidence úlovků v průběhu závodu:
1 gram=1 bod

Způsob losování závodních míst:
Spravedlivě, sektorově z neprůhledných pytlíků

Ceny pro vítěze:
PRO PRVNÍ TŘI JSOU PŘIPRAVENY POHÁRY + CENY, DÁLE POHÁRY ZA SEKTOROVÁ VÍTĚZSTVÍ, POHÁR ZA NEJTĚŽŠÍ RYBU A HODNOTNÉ CENY DO 10-TÉHO MÍSTA.

Povinné vybavení:
podberak, vyprostovac hacku, SETRNY VEZIREK (mozno domluvit pronajem)

Startovné 300 kč
Pro cleny klubu KS Fish startovne JEN 150 Kc!

Detailní časový harmonogram akce:
06.00 - 06.15 hod. = Sraz závodníků

06.15 - 07.00 hod. = Losování

08.00 - 11.00 hod. = 1.poločas

11.00 - 12.30 hod. = Přestávka na občerstvení a změna míst

12.30 - 15.30 hod. = 2.poločas

16.00 hod. = Vyhlášení vítězů a předání cen )

Přihlášky na číslo 608 237 154, počet míst je omezen, rezervace výhodou

OGNkMD