banner


» Výsledky závodů 2016
Iron Claw CUP 6.11.2016.

Umístění


Jméno

Body

1.

Štěpánek Roman

16,5

2.

Procházka Ota

28,5

3.

Pánek Pavel

31

4.

Pánek Jan

33,5

5.

Machatý David

39

6.

Petružálek Jiří

43

7.

Havel Ondřej

44,5

8.

Zeman Luboš

45

9.

Čepelák Tomáš

50,5

10.

Vágenknecht Jiří

53

11.

Miřejovký Tomáš

56,5

12.

Kolarovký Milan

57,5

13.

Čekal Tomáš

60

14.

Kadlec Fanda

63

15.

Urban David

65

16-17

Brodský Michal

69,5

16-17

Pacholátko Richard

69,5

18.

Dušánek Bohuslav

70

19.

Vršovský Michal

73

20.

Šolc Milan

74,5

21.

Menšík Ivan

77

22.

Filko Jan

77,5

23.

Stonavský Rudolf

79

24.

Miřejovský Zdeněk

80

25.

Chrz Jan

83,5

26.

Žížala Saša

86

27.

Fryšová Jaroslava

88,5

28.

Mádle Radek

90

29.

Koloušek David

92

30.

Kolarovský Petr

98

31.

Helásek Martin

106

32.

Pfeifer Filip

106

3.kolo o pohár KS-FISH 10.9.2016.

Umístění Jméno Body Váha
1. Peterka Jarda 3 31,30 Kg
2. Novák Vráťa 3 17,62 Kg
3. Stuchlík Jiří 4 14,36 Kg
4. Plecháč Marek.jun 6 15,35 Kg
5. Zeman Luboš 6 9,09 Kg
6. Macháček Ondra 7 9,84 Kg
7. Pfeifer Filip 7 8,02 Kg
8. Vyhlídal Emanuel 7 3,39 Kg
9. Šulimán Vít 7,5 11,04 Kg
10. Prokop Václav 8,5 8,94 Kg
11. Rubáček Stanislav.jun 9 4,29 Kg
12. Mádle Radek 9 4,02 Kg
13. Procházka Ota 9,5 6,66 Kg
14. Dušánek Tomáš 10 6,92 Kg
15. Nováková Eva 10 6,78 Kg
16. Pirkl Filip.jun 10,5 5,60 Kg
17. Falta Kamil 11 7,40 Kg
18. Hruška Václav 11 2,48 Kg
19. Vondra Martin 11,5 2,42 Kg
20. Henychová Kačka 12 1,70 Kg
21. Vybíral Karel 12 0,47 Kg
22. Kučera Tomáš 13 5,48 Kg
23. Toth Kuba.jun 14 2,04 Kg
24. Kašpar Aleš 15 0,03 Kg
25. Hlavatý Tomáš.jun 15,5 0 Kg
26. Bohuslav Dušánek.st 16 0 Kg

Dětské rybářské soustředění Vítězná 2016 3.ročník

1.Pirkl Filip 730 cm Hronov
2.Škoda Ondra 563 cm Hronov
3.Hlavatý Tomáš 463 cm Vítězná
4.Plecháč Marek 459 cm Hronov
5.Šesták Filip 433 cm Jaroměř
6. Toth Kuba 384 cm Hronov
7. Jirásek Adam 338 cm Vítězná
8. Hanuš Dušan 320 cm Pilníkov
9. Pácaltová Alenka 248 cm Vítězná
10. Moravec Pavel 198 cm Hostinné
11. Svatoň Petr 196 cm Jaroměř
12. Paur Miloš 172 cm Hostinné
13. Streit Adam 145 cm Pilníkov
14. Jakl Martin 144 cm Jaroměř
15. Škoda Ondra 130 cm Hostinné
16. Samek David 116 cm Jaroměř
17. Kubín Pavel 112 cm Pilníkov
18. Mrštík Tomáš 109 cm
19. Reimant Pavel 82 cm Pilníkov
20.Hanuš Vojta 79 cm Vítězná
21. Sedlmaier Jiří 50 cm Hronov
22. Pavelec Tadeáš 0 cm Hostinné

Největší ryba závodu: Hlavatý Tomáš jeseter 91.cm

Anaconda cup 4.ročník

1. Tullamore Team 282,07 Kg 72 Ks
2. Team Nula 131,81 Kg 31 Ks
3. Macino Team 128,17 Kg 38 Ks
4. Gábina Team 68,51 Kg 21 Ks
5. Marvi Baits 64,31 Kg 18 Ks
6. H2O Team 57,14 Kg 19 Ks
7. Výraváci 52,11 Kg 14 Ks
8. CT Beta Fish 46,50 Kg 12 Ks
9. KS-FISH Team 35,40 Kg 13 Ks
10 Milenka Team 31,92 Kg 10 Ks
11. Guberno Team 31,09 Kg 9 Ks
12. Pijus Team 27,99 Kg 8 Ks
13. Carp Team Beta Fish 25,16 Kg 7 Ks
14. Kurvadrát Team 20,37 Kg 7 Ks

Nejtěžší rybu závodu ulovil Tomáš Čekal (kapr o váze 11,4 Kg)
První rybu závodu ulovil Vít Šulimán (kapr 5,6 Kg)
Celková váha 1002,55 Kg.
Bodované ryby (279 ks)
+- 1.tuna ryb byla nebodovaných
Průměr na rybu 3,60 Kg

Umístění po 2.kole KS-FISH

1. Novák Vráťa 9 21,04 Kg
2. Dušánek Bohuslav.st 14 18,53 Kg
3. Pfeifer Filip 15 16,02 Kg
4. Falta Kamil 16 12,77 Kg
5. Henychová Kačka 17 22,04 Kg
6. Hrachovina Miloš 17 16,46 Kg
7. Stuchlík Jiří 17 11,3 Kg
8. Macháček Ondřej 19 8,6 Kg
9. Kašpar Aleš 20 16,66 Kg
10. Macháň Pavel 20 14 Kg
11. Prokop Václav 22 8,65 Kg
12. Šuliman Vít 22,5 9 Kg
13. Vondra Martin 23 10,94 Kg
14. Slezák Luboš 23 7,4 Kg
15. Dušánek Bohuslav.ml 25 4,57 Kg
16. Tvarůžek Míra 31 4,19 Kg
17. Holčák Radek 33 15,54 Kg
18. Kučera Tomáš 35 14,76 Kg
19. Dušánek Tomáš 36 18,94 Kg
20. Nováková Eva 37 8,61 Kg
21. Vybíral Karel 38 8,40 Kg
22. Toth Jakub 38 6,16 Kg
23. Maslowski Zbigniew.PL 39 10,04 Kg
24. Emanuel Vyhlídal 39 4,17 Kg
25. Franěk Robert 39 3,9 Kg
26. Hofinger Jaroslav 40 8,19 Kg
27. Hruška Václav .st 40 3,88 Kg
28. Šitina Josef 41 4,33 Kg
29. Říčař David 44 4,9 Kg
30. Mačo Jiří 44 1,6 Kg
31. Pacovská Jana 45 1,48 Kg
32. Hauke Ruda 45 1,18 Kg
33. Rubáček Standa 45 1,08 Kg
34. Pirkl Filip 46 0,72
35. Hofinger Václav 48 0,83 Kg
36. Riesner Petr 48 0,62 Kg
37. Malínský Áda 51 0,30 Kg

2. KS.FISH kolo

1. Holčák Radek 3 15,54 Kg
2. Kašpar Aleš 5 15,82 Kg
3. Kučera Tomáš 5 14,76 Kg
4. Novák Vráťa 5 9,03 Kg
5. Henychová Kačka 6 19,74 Kg
6. Dušánek Tomáš 6 18,94
7. Dušánek Bohuslav.st 7 12,36 Kg
8. Nováková Eva 7 8,61 Kg
9. Falta Kamil 7 7,26 Kg
10. Stuchlík Jiří 8 5,8 Kg
11. Zbigniew Maslowski.PL 9 10,04 Kg
12. Slezák Luboš 9 6,57 Kg
13. Kadlec Fanda 10 9,5 Kg
14. Šuliman Vít 10 6,88 Kg
15. Hrachovina Miloš 11 8,59 Kg
16. Macháček Ondra 11 5,84 Kg
17. Pfeifer Filip 11 4,34 Kg
18. Šitina Pepa 11 4,33 Kg
19. Vondra Martin 13 5,24 Kg
20. Prokop Venda 13 2,85 Kg
21. Říčař David 14 4,9 Kg
22. Tvarůžek Míra 14 3,08 Kg
23. Macháň Pavel 14 1,9 Kg
24. Mačo Jiří 14 1,6 Kg
25. Dušánek Bohuslav.ml 14 1,29 Kg

Závod dvojic

1. Novák Vráťa - Nováková Eva 2 18,97 Kg
2. Dušánek Bohuslav.st - Riesner Petr 3 29,78 Kg
3. Dušánek Tomáš.- Šuliman Víťa 4 36,56 Kg
4. Trnka Aleš - Bartoněk Lukáš 4 29,83 Kg
5. Hrachovina Miloš.- Andrž Láďa 5 9,33 Kg
6. Falta Kamil - Henychová Káťa 6,5 14,96 Kg
7. Bednář - Kaválek 6,5 8,02 Kg
8. Hruška Václav.st - Hruška Václav.ml 7 8,67 Kg
9. Peterka Jarda - Holčák Radek 7 4,73 Kg
10. Hofinger Jarda.- Hofinger Václav 8 21,92 Kg
11. Prokop Venda - Kašpar Aleš 8 13,82 Kg
12. Vybíral Karel.- Smejkal Vojta 9 7,82 Kg
13. Hauke Ruda - Dočekalová Ivona 9 7,62 Kg
14. Pacovská Jana - Pacovský Jiří.st 10 8,15 Kg
15. Pacovský Jiří.- Veinfurter Libor 10 7,82 Kg
16. Stuchlík Jiří.- Franěk Robert 10 3,14 Kg
17. Vondra Martin.- Kučera Tomáš 11 9,30 Kg
18. Vágenknecht Jiří.- Machatý David 11 7,55 Kg
19. Malinský Áda .- Veverka Zdeněk 11 4,23 Kg
20. Dušánek Bohuslav.ml - Pfeifer Filip 11 3,60 Kg

1.KS-FISH kolo

1 Vráťa Novák 4 12,01 Kg
2 Filip Pfeifer 4 11,68 Kg
3 Pavel Macháň 6 12,10 Kg
4 Miloš Hrachovina 6 7,87 Kg
5 Marek Plecháč 6 4,91 Kg
6 Bohuslav Dušánek st. 7 6,17
7 Karel Vybíral 8 8,40 Kg
8 Jakub Toth 8 6,16 Kg
9 Ondřej Macháček 8 2,76 Kg
10 Václav Prokop 9 5,80 Kg
11 Kamil Falta 9 5,51 Kg
12 Jiří Stuchlík 9 5,5 Kg
13 Emanuel Vyhlídal 9 4,17 Kg
14 Robert Franěk 9 3,9 Kg
15 Jarda Hofinger 10 8,19 Kg
16 Martin Vondra 10 5,7 Kg
17 Václav Hruška st. 10 3,88 Kg
18 Bohuslav Dušánek ml. 11 3,28 Kg
19 Káťa Henychová 11 2,3 Kg
20 Vít Šuliman 12,5 2,12 Kg
21 Luboš Slezák 14 0,83 Kg
22 Jana Pacovská 15 1,48 Kg
23 Ruda Hauke 15 1,18 Kg
24 Standa Rubáček 15 1,08 Kg
25 Aleš Kašpar 15 0,84 Kg
26 Filip Pirkl 16,5 0,72 Kg
27 Míra Tvarůžek 17 1,11 Kg
28 Václav Hofinger 18 0,83 Kg
29 Petr Riesner 18 0,62 Kg
30 Ada Malínský 21 0,30 Kg

 

YTQ5Z