banner


» Výsledky zavodů 2015
Vánoční pohár v lovu přívlačí 12.12.2015

1.

Vybíral Karel

20,5 b

2.

Bohuslav Dušánek

21 b

3.

Zeman Luboš

23b

4.

Procházka Ota

29,5 b

5.

Mádle Radek

30,5 b

6.

Pfeifer Filip

32 b

7.

Miřejovský Tomáš

34 b

8.

Šolc Milan

39 b

9.

Pánek Pavel

40,5 b

10.

Miřejovský Zdeněk

40,5 b

11.

Kadlec Tomáš

43 b

12.

Havel Ondřej

44 b

13.

Fryšová Jarka

48,5 b

14.

Pánek Honza

49 b

15.

Stonavský Rudolf

50,5 b

16.

Prokop Václav

53,5 b

17.

Menčík Ivo

53,5 b

18.

Kočí Pepa

62,5 b

19.

Pázler Vlastík

62,5 b

20.

Kadlec František

62,5 b

Výsledky po 4 kole KS-FISH

Pořadí                        Jméno                                                   Součet bodů                                 Váha

  1. Falta Kamil                                                     23,5                       26,32 kg
  2. Dušánek Bohuslav st.                                        26                           63,55 kg
  3. Slezák Luboš                                                 35                    74,72 kg
  4. Novák Vráťa                                                  42                    36,35 kg
  5. Vyhlídal Eman                                                  44,5                 18,97 kg
  6. Zeman Luboš                                                43                    18,73 kg
  7. Šulimán Vít                                                        46                           48,55 kg
  8. Kadlec Fanda                                                48                    35,19 kg
  9. Procházka Ota                                                    48                    15,21 kg
  10. Henychová Káťa                                           50,5                 9,81 kg
  11. Riesner Petr                                                  51                    22,22 kg
  12. Stuchlík Jirka                                                 51                    11,24 kg
  13. Dušánek Tomáš                                                 55,5                 15,69 kg
  14. Macháček Ondra                                          56                    32,45 kg
  15. Kryl Jakub                                                     56                    10,22 kg
  16. Pekárek Pavel                                                  56,5                 23,09 kg
  17. Mádle Radek                                                 58,5                 8,59 kg
  18. Prokop Venda                                                60                    15,21 kg
  19. Hruška Venda                                                62,5                 10,48 kg
  20. Sičák Pavel                                                   64                    9,42 kg
  21. Peterka Jaroslav                                           70                    4,16 kg
  22. Vybíral Karel                                                  70,5                 14,46 kg
  23. Hofinger Václav                                                 71                    25,93 kg
  24. Špůr Pepa                                                     73                    20,19 kg
  25. Dušánek Bohuslav ml.                                       76,5                 23,25 kg
  26. Hofinger Jarda                                                  79                    17,16 kg
  27. Hrachovina Miloš                                          79                    10,34 kg
  28. Macháň Pavel                                                   83                    15,50 kg
  29. Pázler Vlasta                                                 83                    8,33 kg
  30. Petružálek Jiří                                                87                    13,04 kg
  31. Petr Karel                                                      88,5                 15,22 kg
  32. Pacovská Jana                                                  96,5                 2,68 kg
  33. Tóth Jakub                                                    97                    1,52 kg
  34. Pacovský Jirka                                                   98                    5,61 kg
  35. Holčák Radek                                                    98                    3,34 kg
  36. Ježek Tomáš                                                 98                    2,07 kg
  37. Kratochvíl Jan                                                    99                           12,22 kg
  38. Komora Martin                                                  100                        7,41 kg
  39. Malinský Áda                                                     100,5                     2,24 kg
  40. Šitina Josef                                                    100,5                        1,90 kg
  41. Franěk Robert                                                 101                        2,40 kg
  42. Ján Richard                                                   102                         5,00 kg
  43. Hauke Ruda                                                    103                        4,25 kg
  44. Macek Vladimír                                                103,5                     9,73 kg
  45. Čuda Martin                                                   103,5                    2,24 kg
  46. Kupka Tomáš                                                  104                        6,43 kg
  47. Pánek Víťa                                                    104                        1,94 kg
  48. Hruška Jarda                                                 104,5                     4,16 kg
  49. Vojtěch Václav                                                    105                  1,49 kg
  50. Rubáček Stanislav                                             106,5                     4,20 kg
  51. Škoda Ondřej                                                          106,5                     2,41 kg
  52. Čuda jiří                                                                106,5                    0,48 kg
  53. Machela Maciej                                                     107,5                     2,64 kg
  54. Vondra Martin                                                         107,5               0,07 kg
  55. Plecháč Marek                                                         108                        2,35 kg
  56. Bednář Zdeněk                                                        108                        1,83 kg
  57. Kašpar Aleš                                                              108                        1,71 kg
  58. Frohlich Libor                                                            108                        0,40 kg
  59. Tvarůžek Míra                                                           108                  0,22 kg
  60. Kořínek Pavel                                                           108,5                    0,68 kg
  61. Lebeda                                                                      110                  0,15 kg
  62. Pacovská Štěpánka                                                       110,5                     0,98 kg
  63. Mačo Jiří                                                                     110,5               0,77 kg
  64. Horák                                                                          110,5               0 kg
  65. Kumprecht Zdeněk                                                       111,5                     1,02 kg
  66. Pilař Luděk                                                                 111,5                    0,05 kg
  67. Pacovský Jiří st.                                                        112                  0 kg
  68. Faltová Terezka                                                           113                        0,28 kg
  69. Tomasz Roinge                                                           113,5                     1,36 kg
  70. Hruška Václav ml.                                                        113,5                     0,20 kg
  71. Stanislaw                                                                    114,5                     0,58 kg
  72. Dubský                                                                      114,5               0 kg
  73. Novák Zdeněk                                                          114,5               0 kg
  74. Machela Lech                                                                  115                        0 kg
  75. Rifel                                                                            115                  0 kg
  76. Henychová ml.                                                                115,5                     0 kg
  77. Lajvr Jiří                                                                         116,5               0,70 kg
  78. Tadeusz                                                                             116,5               0 kg

 

 

O pohár KS-FISH 4.kolo

O pohár KS-Fish 4.kolo

Umístění         Jméno                                                                                          Body                               Váha

  1. Slezák Luboš                                                                         2                      35,87 kg
  2. Falta Kamil                                                                           3                      3,47 kg
  3. Dušánek Tomáš                                                                     6                      4,81 kg
  4. Mádle Radek                                                                        6                      0,77 kg
  5. Zeman Luboš                                                                        7                      5,93 kg
  6. Pacovský Jirka                                                                      8                      5,61 kg
  7. Holčák Radek                                                                       8                      3,34 kg
  8. Henychová Káťa                                                                   9                      0,77 kg
  9. Dušánek Bohuslav st.                                                           10                    7,43 kg
  10. Peterka Jaroslav                                                                    10                    1,33 kg
  11. Stuchlík Jirka                                                                        10                    0,56 kg
  12. Hofinger Václav                                                                   10,5                 2,62 kg
  13. Hrachovina Miloš                                                                  11                    0,90 kg
  14. Pázler Vlasta                                                                         11,5                 7,07 kg
  15. Hruška Václav st.                                                                  11,5                 0,82 kg
  16. Ján Richard                                                                           12                    5,00 kg
  17. Vybíral Karel                                                                         12                    1,07 kg
  18. Petružálek Jirka                                                                     12                    0,70 kg
  19. Vyhlídal Eman                                                                      13                    1,55 kg
  20. Kryl Jakub                                                                             13,5                 5,08 kg
  21. Novák Vráťa                                                                         14                    5,70 kg
  22. Kadlec Fanda                                                                        14                    1,93 kg
  23. Vojtěch Václav                                                                      15                    1,49 kg
  24. Procházka Ota                                                                                  15                    1,47 kg
  25. Macháček Ondra                                                                   16                    1,28 kg
  26. Vondra Martin                                                                                  17,5                 0,07 kg
  27. Riesner Petr                                                                           18                    1,49 kg
  28. Tvarůžek Miroslav                                                                18                    0,22 kg
  29. Pekárek Pavel                                                                        19,5                 0,35 kg
  30. Sičák Pavel                                                                            19,5                 0,10 kg
  31. Lebeda                                                                                              20                    0,15 kg
  32. Mačo Jiří                                                                               20,5                 0,77 kg
  33. Pacovská Jana                                                                       20,5                 0 kg
  34. Tóth Jakub jun.                                                                     20,5                 0 kg
  35. Horák                                                                                    20,5                 0 kg
  36. Pacovský Jiří st.                                                                    22                    0 kg
  37. Šitina Pepa                                                                            24,5                 0,05 kg
  38. Novák Zdeněk                                                                      24,5                 0 kg
  39. Dubský                                                                                  24,5                 0 kg
  40. Rifel                                                                                      25                    0 kg
  41. Šulimán Vít                                                                           26                    0 kg
  42. Prokop Venda                                                                       26                    0 kg

 

O pohár KS-FISH 3.kolo

O pohár KS-Fish 3.kolo

Umístění         Jméno                                                           Body                          Váha

  1. Šulimán Vít                                                               3                      29,96 kg
  2. Dušánek Bohuslav st.                                                4                      24,21 kg
  3. Slezák Luboš                                                             4                      24,20 kg
  4. Hofinger Václav                                                        5                      23,31 kg
  5. Pekárek Pavel                                                            6                      18,24 kg
  6. Riesner Petr                                                               6                      13,18 kg
  7. Kadlec Fanda                                                            7                      16,46 kg
  8. Novák Vráťa                                                             8                      18,33 kg
  9. Hrachovina Miloš                                                      8                      9,44 kg
  10. Falta Kamil                                                                9                      4,69 kg
  11. Komora Martin                                                          10                    7,41 kg
  12. Henychová Kateřina                                                 10,5                 3,14 kg
  13. Macháček Ondra                                                       12                    18,43 kg
  14. Kupka Tomáš                                                            12                    6,43 kg
  15. Petružálek Jiří                                                            13                    12,34 kg
  16. Prokop Václav                                                           13                    3,23 kg
  17. Vyhlídal Eman                                                           14                    4,83 kg
  18. Procházka Ota                                                                       14                    3,92 kg
  19. Hofinger Jaroslav                                                      14                    2,74 kg
  20. Peterka Jaroslav                                                         14                    1,89 kg
  21. Dušánek Tomáš                                                         14,5                 7,53 kg
  22. Zeman Luboš                                                            14,5                 5,48 kg
  23. Šitina Josef                                                                16                    1,85 kg
  24. Rubáček Stanislav jun.                                              16,5                 4,20 kg
  25. Škoda Ondra jun.                                                      16,5                 2,41 kg
  26. Tóth Jakub jun.                                                          16,5                 1,52 kg
  27. Stuchlík Jirka                                                             17                    1,89 kg
  28. Plecháč Marek jun.                                                    18                    2,35 kg
  29. Bednář            Zdeněk                                                         18                    1,83 kg
  30. Pázler Vlasta                                                             18                    1,06 kg
  31. Hruška Václav                                                           18,5                 2,00 kg
  32. Sičák Pavel                                                                18,5                 1,60 kg
  33. Kryl Jakub                                                                 19                    1,22 kg
  34. Pacovská Štěpánka                                                    20,5                 0,98 kg
  35. Kumprecht Zdeněk                                                   21,5                 1,02 kg
  36. Pacovská Jana                                                           23                    0,15 kg
  37. Hruška Václav ml.                                                     23,5                 0,20 kg
  38. Malínský Áda                                                            23,5                 0 kg
  39. Ježek Tomáš                                                              23,5                 0 kg
Závod vytrvalců

Závod vytrvalců 3. ročník

Umístění         Jméno                                                           Body                          Váha

  1. Šulimán Vít                                                   2                      91,60 kg
  2. Dušánek Tomáš                                             3                      82,67 kg
  3. Falta Kamil                                                    3                      54,81 kg
  4. Riesner Petr                                                   4                      56,20 kg
  5. Dušánek Bohuslav st.                                    5                      75,68 kg
  6. Prokop Václav                                               5                      71,65 kg
  7. Novák Vráťa                                                  5                      61,09 kg
  8. Dušánek Bohuslav ml.                                   6                      41,20 kg
  9. Tóth Jakub, jun.                                             7                      53,13 kg
  10. Peterka Jaroslav                                             7                      39,04 kg
  11. Lajvr Daniel, jun.                                           8                      31,69 kg
  12. Kadlec Fanda                                                8                      26,65 kg
  13. Jandera Stanislav                                           9                      25,54 kg
  14. Sičák Pavel                                                    10                    19,00 kg
  15. Hruška Václav                                               10                    18,10 kg
  16. Kašpar Aleš                                                   12                    10,82 kg
  17. Vybíral Karel                                                 12                    6,21 kg
  18. Hauke Ruda                                                  14                    17,20 kg
  19. Rubáček Stanislav, jun.                                 14                    5,16 kg
  20. Ježek Tomáš                                                   14                    4,90 kg
  21. Henychová Kateřina                                      14,5                 12,06 kg
  22. Voženílek Matyáš, jun.                                  14,5                 0 kg
  23. Dufek Václav, jun.                                        17,5                 0 kg
Závod Dvojic 2015

Umístění Jméno Váha
1. Kamil Falta, Henychová Káťa 44,70 kg
2. Dušánek Bohuslav ml., Slezák Luboš 40,50 kg
3. Petružálek Jirka, Bartůněk Lukáš 34,35 kg
4. Dušánek Bohuslav st., Peterka Jarda 32,50 kg
5. Dušánek Tomáš, Šulimán Vít 30,27 kg
6. Pšeničný Pavel, Paštika Miloš 23,15 kg
7. Pacovská Jana, Pacovský Jiří st. 15,40 kg
8. Brodský Michal, Kupka Tomáš 12,70 kg
9. Riesner Petr, Stuchlík Jirka 12,25 kg
10. Sičák Pavel, Hruška Venda 11,40 kg
11. Vybíral Karel, Pfeifer Filip 10 kg
12. Hofinger Jarda, Hofinger Václav 9,39 kg
13. Hauke Ruda, Lajvr Jirka 7,60 kg
14. Mačo Jiří, Novák Zdeněk 6,50 kg
15. Šesták Filip, Svatoš Marek 3,04 kg
16. Faltová Terezka, Lajvr Dan 2,80 kg
17. Venda Prokop, Kašpar Aleš 2,60 kg

Retro závody 2015

Umístění Jméno Body

1. Pázler Vlasta 25

2. Dušánek Bohuslav st. 24

3. Kadlec Fanda 22,5

4. Hauke Ruda 17

5. Sičák Pavel 15

6. Šulimán Vít 15

7. Riesner Petr 11,5

8. Prokop Venda 9

9. Havlíček 2

10. Andre 0

Výsledky po 2 kole KS-FISH

Pořadí Jméno Součet bodů Váha

1. Falta Kamil 11,5 18,16 kg

2. Dušánek Bohuslav st. 12 31,91 kg

3. Špůr Pepa 13 20,19 kg

4. Dušánek Bohuslav ml. 16,5 23,25 kg

5. Šulimán Vít 17 18,59 kg

6. Vyhlídal Eman 17,5 12,59 kg

7. Procházka Ota 19 9,82 kg

8. Novák Vráťa 20 12,32 kg

9. Prokop Venda 21 11,98 kg

10. Zeman Luboš 21,5 7,32 kg

11. Mádle Radek 22,5 7,82 kg

12. Macháň Pavel 23 15,50 kg

13. Jakub Kryl 23,5 3,92 kg

14. Stuchlík Jirka 24 8,79 kg

15. Sičák Pavel 26 7,72 kg

16. Kadlec Fanda 27 16,80 kg

17. Riesner Petr 27 7,55 kg

18. Macháček Ondra 28 12,74 kg

19. Petr Karel 28,5 15,22 kg

20. Vybíral Karel 28,5 13,39 kg

21. Slezák Luboš 29 14,65 kg

22. Henychová Káťa 31 5,90 kg

23. Pekárek Pavel 31 4,50 kg

24. Hruška Venda 32,5 7,66 kg

25. Hofinger Jarda 35 14,42 kg

26. Dušánek Tomáš 35 3,35 kg

27. Kratochvíl Jan 39 12,22 kg

28. Franěk Robert 41 2,40 kg

29. Hauke Ruda 43 4,25 kg

30. Macek Vladimír 43,5 9,73 kg

31. Čuda Martin 43,5 2,24 kg

32. Pánek Víťa 44 1,94 kg

33. Hruška Jarda 44,5 4,16 kg

34. Ježek Tomáš 44,5 2,07 kg

35. Peterka Jaroslav 46 0,94 kg

36. Čuda jiří 46,5 0,48 kg

37. Malinský Áda 47 2,24 kg

38. Machela Maciej 47,5 2,64 kg

39. Kašpar Aleš 48 1,71 kg

40. Frohlich Libor 48 0,40 kg

41. Kořínek Pavel 48,5 0,68 kg

42. Pilař Luděk 51,5 0,05 kg

43. Pacovská Jana 53 2,53 kg

44. Faltová Terezka 53 0,28 kg

45. Tomasz Roinge 53,5 1,36 kg

46. Pázler Vlasta 53,5 0,20 kg

47. Stanislaw 54,5 0,58 kg

48. Machela Lech 55 0 kg

49. Hofinger Václav 55,5 0 kg

50. Henychová ml. 55,5 0 kg

51. Lajvr Jiří 56,5 0,70 kg

52. Tadeusz 56,5 0 kg

KS- FISH 2.kolo

KS-fish 2. kolo

Umístění Jméno Body Váha

1. Šulimán Vít 3 17,09 kg

2. Dušánek Bohuslav ml. 4 20,79 kg

3. Falta Kamil 5 14,00 kg

4. Vyhlídal Emanuel 5 9,84 kg

5. Hofinger Jarda 7 14,42 kg

6. Kadlec Fanda 8 15,96 kg

7. Dušánek Bohuslav st. 8 11,82 kg

8. Mádle Radek 8,5 6,38 kg

9. Kratochvíl Jan 9 12,22 kg

10. Zeman Luboš 9,5 4,24 kg

11. Slezák Luboš 10 14,20 kg

12. Prokop Venda 10 8,18 kg

13. Špůr Josef 10 7,65 kg

14. Macháň Pavel 11 9,47 kg

15. Procházka Ota 11 7,36 kg

16. Kryl Jakub 11.5 2,38 kg

17. Riesner Petr 12 7,01 kg

18. Stuchlík Jirka 12 6,96 kg

19. Novák Vráťa 13 8,70 kg

20. Hauke Ruda 13 4,25 kg

21. Macek Vladimír 13,5 9,73 kg

22. Hruška Jarda 14,5 4,16 kg

23. Ježek Tomáš 14,5 2,07 kg

24. Hruška Venda 17 5,07 kg

25. Malinský Áda 17 2,24 kg

26. Machela Maciej (PL) 17,5 2,64 kg

27. Kašpar Aleš 18 1,71 kg

28. Dušánek Tomáš 19 2,24 kg

29. Macháček Ondra 21 4,75 kg

30. Sišák Pavel 21 1,92 kg

31. Henychová Káťa 21 1,18 kg

32. Petr Karel 21,5 2,29 kg

33. Pekárek Pavel 22 2,60 kg

34. Pacovská Jana 23 2,53 kg

35. Faltová Terezka 23 0,28 kg

36. Tomasz Roinge (PL) 23,5 1,36 kg

37. Pázler Vlasta 23,5 0,20 kg

38. Stanislaw (PL) 24,5 0 kg

39. Machela Lech (PL) 25 0 kg

40. Vybíral Karel 25,5 1,17 kg

41. Hofinger Václav 25,5 0 kg

42. Henychová ml. 25,5 0 kg

43. Lajvr Jiří 26,5 0,70 kg

44. Tadeusz 26,5 0 kg

1.kolo KS-FISH 2015

Výsledky z prvního kola KS-fish
Pořadí Jméno Součet bodů Váha
1. Špůr Pepa 3 12,54 kg
2. Vybíral Karel 3 12,22 kg
3. Dušánek Bohusl. st. 4 20,09 kg
4. Sičák Pavel 5 5,80 kg
5. Falta Kamil 6,5 4,16 kg
6. Petr Karel 7 12,93 kg
7. Macháček Ondra 7 7,99 kg
8. Novák Vráťa 7 3,62 kg
9. Procházka Ota 8 2,46 kg
10. Pekárek Pavel 9 1,90 kg
11. Henychová Káťa 10 4,72 kg
12. Prokop Venda 11 3,80 kg
13. Franěk Robert 11 2,40 kg
14. Macháň Pavel 12 6,03 kg
15. Zeman Luboš 12 3,08 kg
16. Stuchlík Jirka 12 1,83 kg
17. Jakub Kryl 12 1,54 kg
18. Vyhlídal Eman 12,5 2,75 kg
19. Dušánek Bohus. ml. 12,5 2,46 kg
20. Čuda Martin 13,5 2,24 kg
21. Pánek Víťa 14 1,94 kg
22. Šulimán Vít 14 1,50 kg
23. Mádle Radek 14 1,44 kg
24. Riesner Petr 15 0,54 kg
25. Hruška Venda 15,5 2,59 kg
26. Dušánek Tomáš 16 1,11 kg
27. Peterka Jaroslav 16 0,94 kg
28. Čuda jiří 16,5 0,48 kg
29. Frohlich Libor 18 0,40 kg
30. Kořínek Pavel 18,5 0,68 kg
31. Kadlec Fanda 19 0,84 kg
32. Slezák Luboš 19 0,45 kg
33. Pilař Luděk 21,5 0,05 kg

Dolovná 2 ročník

  1. Jirásek Petr                                    32 bodů
  2. Macháň Pavel                                 22 bodů
  3. Riesner Petr                                   22 bodů
  4. Dušánek Bohuslav ml.             18 bodů
  5. Šulda                                    16 bodů
  6. Sičák Pavel                             15 bodů
  7. Dušánek Tomáš                      12 bodů
  8. Hruška Václav                         10 bodů
  9. Pázler Vlasta                          9 bodů
  10. Kořínek Pavel                        8 bodů
  11. Petružálek Martin                   7 bodů
  12. Petružálek Jiří                        6 bodů
  13. Černohlávek Martin                 6 bodů
  14. Novák Vráťa                           5 bodů
  15. Karel Petr                              4 body
  16. Stuchlík Jiří                            4 body
  17. Dušánek Bohuslav st.             3 body
  18. Vybíral Karel                          3 body
  19. Vršecký Martin                       3 body
  20. Lajvr Daniel                           3 body
  21. Kamisnký Jaroslav                  3 body
  22. Hodík Martin                          3 body
  23. Kadlec Fanda                          2 body
  24. Mačo Jiří                                2 body
  25. Pacovská Jana                       2 body
  26. Musílek Petr                          2 body
  27. Henychová Káťa                     1 bod
  28. Falta Kamil                            1 bod
  29. Šalamon                                1 bod
  30. Těžký Milan                           0 bodů
  31. Macek                                    0 bodů
  32. Hauke Ruda                           0 bodů

 

 

Největší Ryba: Sičák Pavel – Kapr 70cm

Nedělní závod na dírkách 8.2.2015

1. Mirek Dušek                   10.b

2. Šolc Milan                        10,b

3. Machatý David                6,b

4. Petružálek Jiří             6,b

5. Procházka Ota            6,b

6. Trnka Aleš                  6,b

7, Hauke Ruda               6,b

8. Zeman Luboš              4,b

9. Pázler Vlastimil            4,b

10. Vágenknecht Jiří         4,b

11-12. Šebor                    3,b

11-12. Měšťan Jan            3,b

13-15. Chrz                      2,b

13-15. Vršovský                2,b

13-15. Pánek Jan              2,b

16-19. Prokop Vašek          1,b

16-19. Kadlec Fanda           1,b

16-19. Dušánek Bohuslav st. 1,b

16-19. Mádl Radek              1,b

20-21. Pánek Pavel              0,b

20-21. Remenár                  0,b

 

OWI1YTc0Z