banner


» Rozpis akcí 2014
Závod v lovu ryb přívlačí 14.12.2014

KDE : RYBNÍK VÍTĚZNÁ U DVORA KRÁLOVÉ n.LABEM

STARTOVNÉ : 400,- Kč

Časový harmonogram :

7.00 - Sraz závodníků a prezentace

7.00 - 7.30 Losování míst

8.00 - 9.15 1.kolo-

9.30 - 10.45 2.kolo-

11.00 - 12.15 3.kolo-

12.15- 13.30 Přestávka na oběd

13.30 - 14.45 4.kolo-

15.30 hod. Vyhlášení výsledků a předání cen.

Propozice :

Čtyřkolový závod s rotací po každém kole.Místo se losuje a do dalších kol se závodník posouvá vždy o 7 míst.Loví se přívlačí na umělou nástrahu opatřenou pouze jedním háčkem,či trojháčkem bez protihrotu!Boduje se každá podebraná dravá a lososovitá ryba odsouhlasená rozhodčím a podebraná před signálem o ukončení kola.

 

Bodování : pstruh duhový a siven americký = 3 body,štika obecná,bolen a candát = 5 bodů,okoun = 1 bod.Každé kolo je hodnoceno samostatně podle počtu ulovených ryb,bez ohledu na jejich velikost. Vyhrává závodník s nejnižším součtem umístění z jednotlivých kol.Při shodě bodů rozhoduje počet ulovených ryb a pokud bude shoda i v počtu ryb pak rozhoduje hod na cíl.Povinnou výbavou každého závodníka je podběrák a vyprošťovač háčků!

Je zakázáno :

Používat sbirulina,plovoucí materiály k nadnášení gumových nástrah,kulová plovátka.Olůvko nebo brok na silonu před nástrahou je povoleno!Nesmí se vnadit,nešetrně zacházet s rybou a lovit mimo vyhrazený sektor.Ulovená ryba musí být vylovena podběrákem!Porušení pravidel hlásí zapisující rozhodčí  hlavnímu rozhodčímu,který může závodníka napomenout,neuznat některý z neregulerních úlovků, popřípadě vyloučit ze závodu.Hlavní rozhodčí řeší i případný protest některého ze závodníků.

 

V ceně startovného si může každý závodník vzít 1ks pstruha duhového do 30cm.

Připraveny jsou poháry+ceny za 1.-3.místo a další hodnotné ceny do 10-tého místa.

Obsádka : Pstruh duhový,siven americký, ,okoun,štika,candát,bolen.

Občerstvení zajištěno!

Objednávka míst : 608 237154 ( počet míst omezen namax.30 závodníků ).Nutná závazná rezervace !!

Lovec Rapy Cup - Závod v lovu ryb přívlačí

15.11.2014

KDE : RYBNÍK VÍTĚZNÁ U DVORA KRÁLOVÉ n.LABEM

STARTOVNÉ : 400,- Kč

Časový harmonogram :

7.00 - Sraz závodníků a prezentace

7.00 - 7.30 Losování míst

8.00 - 9.15 1.kolo-Loví se pouze na nástrahy Lovec Rapy

9.30 - 10.45 2.kolo-volný výběr povolených nástrah

11.00 - 12.15 3.kolo-volný výběr povolených nástrah

12.15- 13.30 Přestávka na oběd

13.30 - 14.45 4.kolo-volný výběr povolených nástrah

15.30 hod. Vyhlášení výsledků a předání cen.

Propozice :

Čtyřkolový závod s rotací po každém kole.Místo se losuje a do dalších kol se závodník posouvá vždy o 7 míst.Loví se přívlačí na umělou nástrahu opatřenou pouze jedním háčkem,či trojháčkem bez protihrotu!Boduje se každá podebraná dravá a lososovitá ryba odsouhlasená rozhodčím a podebraná před signálem o ukončení kola.

 

Bodování : pstruh duhový a siven americký = 3 body,štika obecná,bolen a candát = 5 bodů,okoun = 1 bod.Každé kolo je hodnoceno samostatně podle počtu ulovených ryb,bez ohledu na jejich velikost. Vyhrává závodník s nejnižším součtem umístění z jednotlivých kol.Při shodě bodů rozhoduje počet ulovených ryb a pokud bude shoda i v počtu ryb pak rozhoduje hod na cíl.Povinnou výbavou každého závodníka je podběrák a vyprošťovač háčků!

Je zakázáno :

Používat sbirulina,plovoucí materiály k nadnášení gumových nástrah,kulová plovátka.Olůvko nebo brok na silonu před nástrahou je povoleno!Nesmí se vnadit,nešetrně zacházet s rybou a lovit mimo vyhrazený sektor.Ulovená ryba musí být vylovena podběrákem!Porušení pravidel hlásí zapisující rozhodčí  hlavnímu rozhodčímu,který může závodníka napomenout,neuznat některý z neregulerních úlovků, popřípadě vyloučit ze závodu.Hlavní rozhodčí řeší i případný protest některého ze závodníků.

 

V ceně startovného si může každý závodník vzít 1ks pstruha duhového do 30cm.

Připraveny jsou poháry+ceny za 1.-3.místo (woblery v hodnotě 3000,-Kč,2000,-Kč,1000,-Kč) a další hodnotné ceny do 10-tého místa.

Obsádka : Pstruh duhový,siven americký, ,okoun,štika,candát,bolen.

Občerstvení zajištěno!

Každý závodník obdrží od sponzora 3 ks woblerů Lovec Rapy na které se povinně chytá 1.kolo závodu!

 

Objednávka míst : 608 237154 ( počet míst omezen namax.30 závodníků ).Nutná závazná rezervace !!

 


KS-Fish Cup - Závod v lovu ryb přívlačí

1.11.2014

KDE : RYBNÍK VÍTĚZNÁ U DVORA KRÁLOVÉ n.LABEM

STARTOVNÉ : 400,- Kč

Časový harmonogram :

7.00 - Sraz závodníků a prezentace

7.00 - 7.30 Losování míst

8.00 - 9.15 1.kolo-

9.30 - 10.45 2.kolo-

11.00 - 12.15 3.kolo-

12.15- 13.30 Přestávka na oběd

13.30 - 14.45 4.kolo-

15.30 hod. Vyhlášení výsledků a předání cen.

Propozice :

Čtyřkolový závod s rotací po každém kole.Místo se losuje a do dalších kol se závodník posouvá vždy o 7 míst.Loví se přívlačí na umělou nástrahu opatřenou pouze jedním háčkem,či trojháčkem bez protihrotu!Boduje se každá podebraná dravá a lososovitá ryba odsouhlasená rozhodčím a podebraná před signálem o ukončení kola.

 

Bodování : pstruh duhový a siven americký = 3 body,štika obecná,bolen a candát = 5 bodů,okoun = 1 bod.Každé kolo je hodnoceno samostatně podle počtu ulovených ryb,bez ohledu na jejich velikost. Vyhrává závodník s nejnižším součtem umístění z jednotlivých kol.Při shodě bodů rozhoduje počet ulovených ryb a pokud bude shoda i v počtu ryb pak rozhoduje hod na cíl.Povinnou výbavou každého závodníka je podběrák a vyprošťovač háčků!

Je zakázáno :

Používat sbirulina,plovoucí materiály k nadnášení gumových nástrah,kulová plovátka.Olůvko nebo brok na silonu před nástrahou je povoleno!Nesmí se vnadit,nešetrně zacházet s rybou a lovit mimo vyhrazený sektor.Ulovená ryba musí být vylovena podběrákem!Porušení pravidel hlásí zapisující rozhodčí  hlavnímu rozhodčímu,který může závodníka napomenout,neuznat některý z neregulerních úlovků, popřípadě vyloučit ze závodu.Hlavní rozhodčí řeší i případný protest některého ze závodníků.

 

V ceně startovného si může každý závodník vzít 1ks pstruha duhového do 30cm.

Připraveny jsou poháry+ceny za 1.-3.místo a další hodnotné ceny do 10-tého místa.

Obsádka : Pstruh duhový,siven americký, ,okoun,štika,candát,bolen.

Občerstvení zajištěno!

Objednávka míst : 608 237154 ( počet míst omezen namax.30 závodníků ).Nutná závazná rezervace !!

 


Poslední nahození 2014

Kde: Rybník Vítězná u Dvora Králové (50°29'13.591"N, 15°47'42.952"E)

Kdy: Neděle 26.10.2014

Ředitel závodu: Bohuslav Dušánek

Technický ředitel: Tomáš Dušánek

Jurry: Bude zvolena z řad závodníků

Časový harmonogram:

05:30 - 06:00 Sraz závodníků
06:00 - 06:30 Losování
08:00 - 11:00 1. poločas
11:00 - 12:30 Přestávka na občerstvení,vážení úlovků a změna míst
12:30 - 15:30 2. poločas
16:00-16.15 Vyhlášení vítězů a předání cen

Způsob lovu: PLAVANÁ,FEEDER A POLOŽENÁ...

Propozice:

Každý závodník si vylosuje místa pro 1. a 2. poločas. Loví se pouze dvěma způsoby a to plavanou nebo feederem. Závodník loví a zdolává ryby výhradně ve svém sektoru(bez cizí pomoci) a nahazuje max. do poloviny rybníku (bude vyznačeno bojkou) aby neomezoval závodníky na protilehlém břehu. Loví se pouze na jeden prut s jedním návazcem! Krmení je povoleno 5 minut před začátkem každého poločasu a to rukou, prakem nebo feederem pomocí košíku o velikosti max. 1dcl. a pouze z místa lovu. V průběhu závodu je povoleno krmení neomezeně! Závodník musí mít u sebe podběrák, vyprošťovač háčků a šetrný vezírek! Závodní trať je rozdělena na tři sektory a vítězí závodník s nejnižším součtem bodů. Při shodě bodů rozhoduje váha ulovených ryb v obou poločasech a v případě i této shody rozhodne hod na cíl! Ulovené ryby se váží a hodnotí se 1gram = 1 bod (mrtvé ryby se neváží!). Kdo nemá závodní vezír, může si za poplatek 50,-Kč zapůjčit u pořadatele. Porušení pravidel závodu se trestá jedním napomenutím a poté vyloučením ze závodu bez nároku vrácení startovného. Za napomenutí obdrží závodník mínus 3000 bodů (3kg ulovených ryb). Protest může podat každý závodník po složení kauce 500,- Kč (při oprávněném protestu bude kauce vrácena, v opačném případě propadá pořadateli). Každý závodník se účastní na vlastní nebezpečí!

Pro první tři jsou připraveny poháry + ceny, poháry za sektorová vítězství, pohár za nejtěžší rybu závodu a hodnotné ceny do desátého místa!

Startovné: 300,- Kč

Možnost dodání živých nástrah a krmení přímo na místo závodu!!! Objednávky na tel: 608 237154

Občerstvení zajištěno!!!

Přejeme všem závodníkům hodně úlovků a krásně prožitý víkend na Vítězné!!!! KS-Fish Team.


0 putovní pohár KS-FISH 2014 4.kolo

5.10.2014.

Kde: Rybník Vítězná u Dvora Králové (50°29'13.591"N, 15°47'42.952"E)

Kdy: Neděle 5.10.2014

Ředitel závodu: Bohuslav Dušánek

Technický ředitel: Tomáš Dušánek

Jurry: Bude zvolena z řad závodníků

Časový harmonogram:

06:30 - 07:00 Sraz závodníků
07:00 - 07:30 Losování
09:00 - 12:00 1. poločas
12:00 - 13:00 Přestávka na občerstvení a změna míst
13:00 - 16:00 2. poločas
16:30 Vyhlášení vítězů a předání cen

Po závodu proběhne celkové vyhlášení seriálu a předání cen vítězům.........

Způsob lovu: PLAVANÁ A FEEDER!!

Propozice:

Každý závodník si vylosuje místa pro 1. a 2. poločas. Loví se pouze dvěma způsoby a to plavanou nebo feederem. Závodník loví a zdolává ryby výhradně ve svém sektoru(bez cizí pomoci) a nahazuje max. do poloviny rybníku (bude vyznačeno bojkou) aby neomezoval závodníky na protilehlém břehu. Loví se pouze na jeden prut s jedním návazcem! Krmení je povoleno 5 minut před začátkem každého poločasu a to rukou, prakem nebo feederem pomocí košíku o velikosti max. 1dcl. a pouze z místa lovu. V průběhu závodu je povoleno krmení neomezeně! Závodník musí mít u sebe podběrák, vyprošťovač háčků a šetrný vezírek! Závodní trať je rozdělena na tři sektory a vítězí závodník s nejnižším součtem bodů. Při shodě bodů rozhoduje váha ulovených ryb v obou poločasech a v případě i této shody rozhodne hod na cíl! Ulovené ryby se váží a hodnotí se 1gram = 1 bod (mrtvé ryby se neváží!). Kdo nemá závodní vezír, může si za poplatek 50,-Kč zapůjčit u pořadatele. Porušení pravidel závodu se trestá jedním napomenutím a poté vyloučením ze závodu bez nároku vrácení startovného. Za napomenutí obdrží závodník mínus 3000 bodů (3kg ulovených ryb). Protest může podat každý závodník po složení kauce 500,- Kč (při oprávněném protestu bude kauce vrácena, v opačném případě propadá pořadateli). Každý závodník se účastní na vlastní nebezpečí!

Pro první tři jsou připraveny poháry + ceny, poháry za sektorová vítězství, pohár za nejtěžší rybu závodu a hodnotné ceny do desátého místa!

Startovné: 300,- Kč (členi RSK KS-Fish Jaroměř 150,- Kč)

Možnost dodání živých nástrah a krmení přímo na místo závodu!!! Objednávky na tel: 608 237154

Občerstvení zajištěno!!!

Přejeme všem závodníkům hodně úlovků a krásně prožitý víkend na Vítězné!!!! KS-Fish Team.


O pohár Děkana Královedvorského

28.9.2014.

Podzimní Kaprobraní (závod dvojic v lovu kaprů)

12.9. - 14.9.2014

Kácovsko - Jaroměřský

23.8.-24.8.2014.

O putovní pohár KS-FISH 2014 3.kolo

10.8.2014.

Závod vytrvalců (24 hodin na Vítězné)

2.8. - 3.8.2014

O pohár starosty obce Vítězná

5.7.2014.

O putovní pohár KS-FISH 2014 2.kolo

22.6.2014


Kaprodrom Vítězná (Anaconda cup) 2014

6.6.-8.6.2014

Kde : Rybník Vítězná u Dvora Králové nad Labem

Kdy : 6.6-8.6 2014

Hlavní rozhodčí : Dušánek Bohuslav

Jurry : Bude zvolena z řad závodníků.

Časový harmonogram :

Pátek 28.6.2013 v 15.00 hod. - Sraz závodníků

V 16.00 hod. - Losování míst

V 18.00 hod. - Start závodu

Neděle 30.6.2013 ve 14.00 hod. - Konec závodu

V 15.00 hod. - Vyhlášení vítězů a předání cen

Propozice :

Každý team si nalosuje místo ze kterého bude lovit po celý závod(místa se nemění).Na protilehlém břehu budou vyznačeny sektory do kterých budou teamy nahazovat(zákaz nahazování udic do cizích sektorů!).Team loví na dva kaprové pruty s průběžnou,nebo odpadávací poloprůběžnou montáží a háčky bez protihrotu(platí přísný zákaz používání tzv.helikopter a pletených šňůr jako odhozu)!Pruty feederové a matchové nejsou povoleny!Vnadí se pouze peletami,boiliem (ne rohlíkovým) a vařeným partiklem a to pouze pomocí PVA materiálů tak,že návnada musí být součástí montáže.Každý jiný způsob krmení je zakázán!Nástrahy a návnady se dopravují do loviště pouze prutem a to nahazováním z vylosovaného místa lovu.Jiný způsob není povolen! Loví se pouze na boilie a pelety!Bodují se tyto ryby : Kapr,lín,amur a jeseter od 50 cm.délky!Ulovené ryby se váží a vítězí team,který za 44 hodin naloví největší váhu. Každý team zdolává ryby pouze ve svém sektoru a zbytečně neomezuje sousední teamy (po domluvě se sousedem může zdolávat ulovenou rybu v jeho sektoru).Případné protesty řeší po složení kauce 500,- Kč hlavní rozhodčí společně s jurry.Při oprávněném protestu se kauce vrací v opačném případě propadá pořadateli.První přestupek se řeší napomenutím a odečtením 10kg z nalovené váhy,při druhém přestupku je team vyloučen ze závodu bez nároku na vrácení startovného!Doporučujeme používat zadní olova,zmenšuje se tak možnost zamotání udice se zdolávanou rybou.

Povinná výbava : Podběrák,vyprošťovač háčků,podložka pod ryby,nádoba na vodu k polévání ulovených ryb,popřípadě desinfekce k ošetření ryb(Klinik).Kdo desinfekci nemá přivolá k ošetření ryby rozhodčího.

Každý závodník se účastní na vlastní nebezpečí!

Občerstvení zajištěno!!!

Pro první tři teamy jsou připraveny poháry a věcné ceny,dále je připraven pohár za nejtěžší rybu závodu,cena za první ulovenou bodovanou rybu v závodu a věcné ceny do 10-tého místa.

Všem účastníkům přejeme hezky strávený víkend na Vítězné a doufáme,že Vám budou ryby Kousat!!! KS-Fish team.

Rybářské soustředění dětí

30.5.-1.6.2014

Závod dvojic - volný styl

18.5.2014.

Retro rybářské závody

1.5.2014.

Čarodějnice na Vítězné

30.4.2014.

O putovní pohár KS-FISH 2014 1.kolo

Závod se koná 27.4.2014.


MDNiOT