banner


Jak nakupovat
Jak nakupovat

Jak nakupovat

Hlavní strana | Jak nakupovat

Vážení zákazníci, nakupování v internetovém ( elektronickém ) obchodě www.ks-fish.cz je velmi snadné a pohodlné. Internetový obchod má podobnou strukturu jako náš kamenný obchod s desetiletou tradicí. Hlavní přístup k výrobkům je tvořen levým navigačním pruhem, u kterého se nabízí možnost volby zobrazení výrobků podle kategorie účelu nebo výrobce. V každé kategorii naleznete jednotlivé vytříděné položky. Klikáním na odkazy se propracujete až k požadovanému produktu nebo použijte vyhledávač - pomocí kterého snadno vyhledáte požadovaný produkt podle jeho názvu. Produkty si můžete v jednotlivých kategoriích třídit a seřazovat podle názvu, ceny či kódu.

Pokud jste našli zboží, které hledáte a chcete si jej objednat, klikněte na tlačítko Koupit". Zboží se přesune do tzv."košíku". Informace o Vašem nákupu se zobrazují v pravé části hlavičky stránky. Před prvním nákupem se prosím seznamte s obchodními a záručními podmínkami jakožto i nákupním a reklamačním řádem. Podáním objednávky potvrzujete souhlas se všemi těmito podmínkami.

   Doporučujeme se při každém nákupu vždy předem přihlásit - předejdete tak ztrátám obsahu košíku při případném restartu Vašeho internetového prohlížeče. Jako přihlášený uživatel můžete také využívat dalších služeb a informací našeho internetového obchodu. Veškeré objednávky jsou závazné. Zrušit objednávku je možné e-mailem ks-fish@seznam.cz, nebo telefonicky na telefonním čísle +420608237154, +420777263363 a to nejpozději do 10-ti hodin následujícího pracovního dne po odeslání objednávky. Proto si prosím pečlivě zkontrolujte správnost všech uvedených údajů v objednávce. Po objednání je zasláno obratem potvrzení objednávky na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Objednávky mohou být ověřovány také telefonicky.

YWI4Y2E0Y