banner


Klubová voda rybník Vítězná
Klubová voda rybník Vítězná chyť a pusť

Soukromý rybářský revír Vítězná se nachází cca 5km od Dvora Králové nad Labem (50°29'13.591"N, 15°47'42.952"E) v malebném prostředí podhůří Krkonoš a má rozlohu 2ha s hloubkou od 0,5m do 3,5m. Obsádku tvoří kapr, amur, lín, jeseter, candát, štika, okoun, cejn, a plotice. V zimním období vysazujeme pstruha duhového a sivena amerického pro zimní lov přívlačí nebo na dírkách. Tato voda je specializována pro lov feederem a plavanou ale to neznamená že si zde nepřijdou na své i vyznavači lovu na boilie a přívlač. Pobyt na tomto revíru je vhodný i pro rodiny s dětmi, jelikož zde máme i půjčovnu jízdních kol pro projížďky po okolí. V okolí najdete ZOO Dvůr Králové, zámek Kuks, malebnou přehradu Les Království a krásnou přírodu Krkonošského podhůří. Ubytování je zde v bivacích na přilehlé louce, dále v nedalekém pensionu (cca 500m) a v totmo roce už budujeme zázemí přímo u vody. Samozřejmě že jsme mysleli i na naše handikepované a zdravotně postižené kamarády rybáře, pro které tu máme VIP místa na která si mohou dojet autem. Na revíru je celkem 10 míst k rybolovu což zajištuje soukromí lovících a umožňuje tak rozkrmení několika míst čehož mohou využít např. plavačkáři a feederaři k treninku. K malému počtu míst tudíž doporučujeme rezervaci předem na tel. +420608237154. Věříme že se Vám u nás bude líbit a budete se sem rádi vracet. S přáním úspěšného lovu váš Team KS-Fish.

Povolenka jednodenní na 2 pruty 290,-Kč (pro členy RSK KS-Fish 150,- Kč)

Možnost také půldenní povolenky 2 pruty 190,-Kč (platí pouze pro denní lov od 6:00 do 18:00 hod.)

Povolenka jednodenní pro handikepované a ZTP 2 pruty 190,-Kč

Povolenka víkendová na 2 pruty 690,-Kč

Povolenka roční 2 pruty 6000,- Kč (pro členy RSK KS-Fish 3000,- Kč)

Nově pro rok 2013

Povolenka půldenní 2 pruty s rybou 390,-Kč (platí pouze pro denní lov od 6.00 do 18.00 hod.) a rybář si může odnést 1ks kapra do 50cm.

Navštivte naše nové stránky www.rybnikvitezna.cz


MmUyNjU1OT